Books: Travelling, Local History Number of items: 178
2374350
15096
407
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1 800 HUF
2441180
15097
407
Other collectibles
1 000 HUF
2443776
15098
407
Other collectibles
1 000 HUF
2374382
15099
407
Other collectibles
Soós Imre, Kiszely Gyula, Zádor Tibor: Vázlatok a diósgyőri vaskohászat 190 éves történetéből. (1770-1960.) Kohászati Történeti Bizottság Közleményei. 4-6. sz. Miskolc, 1960, Lenin Kohászati Művek. Megjelent 1500 példányban.Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2414901
15100
407
Other collectibles
Kriszt György: Nagycenk. Bp., 1982, Corvina. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2400769
15101
407
Other collectibles
Szerk.: Cseh Gyula, Mikó Imre. Utazások a régi Európában. Bukarest, 1976, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2414875
15102
407
Other collectibles
Utazás külföldön. Válogatás Szemere Bertalan nyugat-európai útinaplójából. H.n. 1983, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
1 000 HUF
2218486
15103
407
Other collectibles
2 400 HUF
2280369
15104
407
Other collectibles
2472337
15105
407
Other collectibles
A debreceni református kollégium és nagytemplom. Összeállította: Dr. Módis László. Bp., 1974, Református Zsinati Iroda sajtóosztálya. 79 p. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
2482465
15106
407
Other collectibles
Kisch, Egon Erwin: A titkos Kína. Ford.: Barkóczy István. Pozsony, 1937, Eugen Prager. 229 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári béldány.
1 200 HUF
2500776
15107
407
Other collectibles
A Magas Tátra részletes kalauza. Szerk.: Hefty Gy. Andor, Vigyázó János, Mervay Sándor. Fekete-fehér ábrákkal, táblázatokkal, kihajtható térképekkel, korabeli hirdetésekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos állapotban, kopott, sérült borítóval.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035