15096.
407. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas állapotban.