Books: Travelling, Local History

Number of items: 178

Scherzer, Dr. Karl von: Reise der Oesterreichischen Fregatte Novara um die Erde, in den Jahren 1857, 1858, 1859... Zweite Auflage. I-II. Bände. (3 kötetben teljes) Wien, 1864-1866. Carl Gerolds Sohn. 1t.+VIII+(2)+352+32p.+10t.+2 kihajt. mell.+9 kihajt. térk.; VI+(2)+448+(1)p.+7t.+2 kihajt. mell.+15 kihajt. térk.;  Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Néhány lapon kissé foltos. Jó példány!
15000.

8 000 HUF
15001.

6 000 HUF
15002.

12 000 HUF
32,43
35,29
15003.

12 000 HUF
32,43
35,29
15004.

6 000 HUF
15005.

3 000 HUF
15006.

7 000 HUF
18,92
20,59
Baedekkers: The dominion of Canada with 14 maps and 12 plans. Leipzig, 1922. Karl Baedekker. Kiadói vászonkötésben
15007.

Baedekker's: The dominion of Canada with 14 maps and 12 plans. Leipzig, 1922. Karl Baedekker. Kiadói vászonkötésben

5 000 HUF
15008.

1 000 HUF
14
15009.

2 000 HUF
15010.

1 600 HUF
15011.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF