15107.
407. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
A Magas Tátra részletes kalauza. Szerk.: Hefty Gy. Andor, Vigyázó János, Mervay Sándor. Fekete-fehér ábrákkal, táblázatokkal, kihajtható térképekkel, korabeli hirdetésekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos állapotban, kopott, sérült borítóval.