15106.
407. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Kisch, Egon Erwin: A titkos Kína. Ford.: Barkóczy István. Pozsony, 1937, Eugen Prager. 229 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári béldány.