Books: Travelling, Local History

Number of items: 178

15048.

1 600 HUF
Apostolos Papagiannoppulos: Monuments of Thessaloniki. Thessaloniki, én., Rekos. Térkép-melléklet. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésnyommal.
15049.

2 000 HUF
15050.

1 000 HUF
15051.

3 000 HUF
Wittich Andor: A Bükk vidék gazdasági fejlesztése. Térkép melléklettel. MIskolc. én. Szerzői. Fűzve, kiadói borítékban 44 p + 1 t
15052.

2 000 HUF
2 db könyv - Pápai Miklós: Budai-hegyek útikalauz. Bp., 1956, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapot + Móricz Béla: Szemes - Lelle - Boglár. Bp., Panoráma. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Balatoni Kurír egy lapja
15053.

1 000 HUF
15054.

1 800 HUF
Budapest. Szerk.: Vitéz András, Pap Miklós. Panoráma. Bp., 1961, Műszaki. Fekete-fehér és színes képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés.
15055.

800 HUF
Vladimír Adamec-Radek Roubal: Magas-Tátra. Turistavezető. Bratislava, 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, térkép-melléklettel nélkül.
15056.

800 HUF
Pethő Zsoltné Németh Erika: Szentendre utcanevei. (Várostörténetei olvasmány.) Szentendre, 1996, Könyvtár a Művelődés Jogáért Alapítvány. Második, bővített javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés
15057.

1 600 HUF
Zsoldos Attila: 3000 kilométer. Sajtó alá rendezte: Ujvári Sándor. Merényi Rudolf rajzaival. Bp.,1932,Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, a gerincen címkenyommal.
15058.

1 600 HUF
Timaffy László: Szigetköz. Bp.,1980, Gondolat, 253 p.+12 (fekete-fehér fotók) t. Egy térképpel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, egy lapon nyomdahibával, szöveget nem érintő kis sérüléssel.
15059.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF