https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 178
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2481179
15048
407
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szurovy Géza-Máthé Lajos: Fények a Szaharában. Az egyik szerző, Szurovy Géza (1917-1999) által dedikált. Bp., 1984., Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 600 HUF
2494780
15049
407
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Apostolos Papagiannoppulos: Monuments of Thessaloniki. Thessaloniki, én., Rekos. Térkép-melléklet. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésnyommal.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2412069
15050
407
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Marjalaki K. Lajos: Földrajz a polgári leányiskolák számára. III. rész: Idegen világrészek. Magyarország áttekintése. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 96 p. Kiadói papírkötés, foltos, a könyvtesttől elvált borítóval, néhány kissé sérült lappal, bejegyzésekkel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2433688
15051
407
0
3000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hielscher, Kurt: Österreich. Landschaft und Baukunst. Leipzig, 1938, F. A. Brockhaus, IX+(1)+240 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, néhány lap minimálisan foltos.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2502811
15052
407
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Wittich Andor: A Bükk vidék gazdasági fejlesztése. Térkép melléklettel. MIskolc. én. Szerzői. Fűzve, kiadói borítékban 44 p + 1 t
Starting price:
2 000 HUF
2500170
15053
407
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
2 db könyv - Pápai Miklós: Budai-hegyek útikalauz. Bp., 1956, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapot + Móricz Béla: Szemes - Lelle - Boglár. Bp., Panoráma. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Balatoni Kurír egy lapja
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2498302
15054
407
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Oppel, Karl.: Egypten, pyramidernas land. Stockholm, Frans Svanström. 320p. + 1 t. Sérült kiadói félbőr kötésben
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2499537
15055
407
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Budapest. Szerk.: Vitéz András, Pap Miklós. Panoráma. Bp., 1961, Műszaki. Fekete-fehér és színes képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
2499452
15056
407
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vladimír Adamec-Radek Roubal: Magas-Tátra. Turistavezető. Bratislava, 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, térkép-melléklettel nélkül.
The item is not available
2521058
15057
407
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Pethő Zsoltné Németh Erika: Szentendre utcanevei. (Várostörténetei olvasmány.) Szentendre, 1996, Könyvtár a Művelődés Jogáért Alapítvány. Második, bővített javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2520484
15058
407
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Zsoldos Attila: 3000 kilométer. Sajtó alá rendezte: Ujvári Sándor. Merényi Rudolf rajzaival. Bp.,1932,Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, a gerincen címkenyommal.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2520638
15059
407
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Timaffy László: Szigetköz. Bp.,1980, Gondolat, 253 p.+12 (fekete-fehér fotók) t. Egy térképpel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, egy lapon nyomdahibával, szöveget nem érintő kis sérüléssel.
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment