Books: Travelling, Local History

Number of items: 178

Varga Ádám, Boda Ferenc: Mözs község története. Szekszárd, 1973, Új Élet Termelőszövetkezet. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, a borítón és néhány képtáblán kézi színezéssel, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 2000 példányban.
15120.

1 200 HUF
Szentendrei múzeumi füzetek: Néprajzi, történeti és múzeumszociológiai tanulmányok a Ferenczy Múzeumból. Szentendre, 1996. Kiadói papírkötésben
15121.

800 HUF
15122.

3 000 HUF
Domonkos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp, 1987, Magvető. Ötödik, átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15123.

4 000 HUF
A világörökség II. Százegy gyöngyszem a világ kulturális és természeti örökségéből. Bp, é.n., Gulliver. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban, egy helyen kiszakadt zsugorfóliában.
15124.

2 000 HUF
Nyíregyháza. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és Társa Kiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, szép állapotban.
15125.

1 000 HUF
Patkó Imre-Rév Miklós: Tibet. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Rév Miklós fényképeivel. Kiadói félvászon kötés, szakadozott papír védőborítóval.
15126.

1 400 HUF
15127.

1 200 HUF
15128.

1 000 HUF
A 100 db legszebb tér a világon - utazások öt földrészen. (Szerk.: Nagy Mézes Rita) Bp., 2006, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, papírborítóban.
15129.

1 200 HUF
Baktay Ervin (1890-1963): A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n.[cca 1930 után], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép) t. +1-144 p.+17 (fekete-fehér fotók) t.+145-312 p.+13 t.(fekete-fehér fotók.)+2 t. (térképek.) Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egyik erősen kopott
15130.

1 800 HUF
Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Térképmelléklettel. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15131.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF