Books: Travelling, Local History

Number of items: 178

15072.

1 800 HUF
Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Hans W. Ahlmann kutató útja az északi jégvilágba. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés enyhén kopott
15073.

1 800 HUF
[Steinen, Karl von den (1855-1929)]: dr. Steinen Károly: Közép-Brazília természeti népei között. A második Xingú-expedició (1887-1888) útjának vázolása és eredményei. 3 térképpel. Ford.: dr. Bátky Zsigmond. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), Franklin, 275 p. +11 (fekete-fehér fotók) +3 (térkép) t. Egészoldalas és szövegközi illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
15074.

3 800 HUF
10,27
11,18
Novák László: Fejfák a Duna-Tisza közén. Arany János Múzeum Kismonográfiái 1. Nagykőrös, 1984, Arany János Múzeum. Második kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrált .Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel. Megjelent 1000 példányban.
15075.

1 400 HUF
15076.

2 000 HUF
Kordos László: Magyarország barlangjai. Bp., 1984, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15077.

1 200 HUF
Györffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés.
15078.

1 000 HUF
Márton Gyula: A moldvai csángó nyelvjárás román kölcsönszavai. Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
15079.

1 200 HUF
15080.

1 600 HUF
Hercegkút szerk: Tamás Edit. Hercegkút, 2010. 351p. Kiadói papírkötésben
15081.

2 000 HUF
Ean és Deike Begg: A Szent Grál és a Szent Vér nyomában. rendhagyó útikönyv. Debrecen. én. Gold book. Kiadói kartonált papírkötés
15082.

2 000 HUF
A Dunánál / On the Danube - Budapest. Bp., 2005. Vincze. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
15083.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF