Books: Travelling, Local History Number of items: 178
2518258
15024
407
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kubassek János: Zanzibártól a Stefánia-tóig. Teleki Sámuel nyomában. A szerző, Kubassek János (1957-) geográfus, múzeumigazgató által DEDIKÁLT példány. Bp., 1989, Bembo. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2499296
15025
407
Other collectibles
A református Budapest I. Templomok. Bp., 1940. Református vallásoktató Testület. 16p képekkel Kiadói papírborítékban
1 200 HUF
2520161
15026
407
Other collectibles
Dr. Márki Sándor: Rákóczi adriai tervei. Magyar Adria Könyvtár. Bp., 1915, Magyar Adria Egyesület, 52 p. Könyvkötői félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborító bekötve.
1 800 HUF
2516448
15027
407
Other collectibles
A Kolozsvár-monostori református templom története. Szerk.: Aracs István. Bp., 1993, Erdélyi Magyarok Egyesülete. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Hasonmás kiadás. Benne Gábor Dénes utószavával.
1 600 HUF
2517594
15028
407
Other collectibles
Márton Gyula: A Budapesti Nemzeti és Szabadkikötő. Bp., 1995., Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2517566
15029
407
Other collectibles
Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 9.: Vác, Visegrád. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Térképekkel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1 400 HUF
2515526
15030
407
Other collectibles
Kőszeghy Elemér: Kassa műemlékei. Officina Képeskönyvek. Bp., 1939., Officina. Benne 27 egészoldalas fotóval Kassáról. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapélekkel, a gerincen egészen kis sérüléssel.
1 800 HUF
2515819
15031
407
Other collectibles
Knézy Judit: Csököly népének gazdálkodása és táplálkozása. (XVIII-XIX. sz.) Somogyi Almanach 26. Kaposvár, 1977., Somogy m. Nyomdaipari Vállalat, 91+1 p. Kiadói papírkötés, a 4. oldal kis része nyomdahibás. Megjelent 700 példányban.
2 400 HUF
2492081
15032
407
Other collectibles
Flórián Mária: Rimóc népviselete. Nógrád Megyei Múzeumi Füzetek. 13. köt. Balassagyarmat, 1966.,
Nógrád Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1 600 HUF
2502067
15033
407
Other collectibles
Erdődy Gyula: Ibafa község története. Ibafa, 2012, Ibafa Község Önkormányzati Képviselőtestülete. Fekete-fehér és színes képekkel. Térképmelléklettel, a hátoldalán hibajegyzékkel. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 250 példányban. Ritka!
4 000 HUF
2492010
15034
407
Other collectibles
Martos Gizella: A matyóság életkörülményeinek változásai. Egészségügyi jelzőszámok 1275-1970. között. Miskolc,[1973], Borsod m. Nyomdaipari Vállalat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
2494179
15035
407
Other collectibles
Havassy Péter: Heves megye középkori tisztségviselői. Studia Agriensia. 6. Eger, 1986., Dobó István Vármúzeum. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035