https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 178
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2503332
15084
407
0
5500
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Pap Gábor: Fényhimnusz Kappadókia barlangszentélyeiben. Bp., 1997, Design & Quality. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
2516470
15085
407
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk.: Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki. Térkép-melléklettel, 26x38 cm! A térkép általában hiányzik! Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2503280
15086
407
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Sas Péter - Veress Ferenc: A Szamos-parti Athén. Kolozsvár, 2003, Művelődés. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 800 HUF
2441235
15087
407
0
3000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
A. E. Johann: 40.000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. Fordította Benedek Marcellné. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., én., Dante. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2441232
15088
407
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Ford.: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2443691
15089
407
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2442138
15090
407
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Térképekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel./ Linen-binding, with worn cover, and damaged spine, in German language. Sixth edition.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2224840
15091
407
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Árszabások a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. 1625-1849. Összeáll.: Hőgye István, Seres Péterné. Borsodi Levéltári Füzetek. 12. Miskolc, 1980., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 400 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2281755
15092
407
0
4000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Németh Péter-Ulrich Attila-Árva Ferenc: Tarcal. I. köt.: Tarcal története a honfoglalástól 1849-ig. Szerk.: Németh Péter. Tarcal, 1996., Tarcal Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2280857
15093
407
0
4000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vajkai Aurél: Szentgál. Egy bakonyi falu folklórja. Bp, 1987, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2300680
15094
407
0
2800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Tanulmányok a Bükkalja néprajzából.néprajzi tájkonferenciák Heves megyében 8. Szerk.: Cs. Schwalm Edit. Eger, 1992, Egri Dobó István Vármúzeum kiadása. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2301349
15095
407
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Cseke László: Észak-Magyarország gyógyfürdői és fürdői. Bp, 1982, Panoráma.Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment