Books: Travelling, Local History

Number of items: 178

Bakó Ferenc: Bükki barlanglakások. Miskolc, 1977. Hermann Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15036.

1 200 HUF
1956 Borsod-Abauj-Zemplén megye fontosabb statisztikai adatai. 1956. I. évfolyam. Miksolc, 1957., Központi Statisztikai Hivatal Borsod-Abauj-Zemplén Megyei Igazgatósága. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
15037.

1 600 HUF
Tokaj és Hegyalja I-II. köt. Tanulmányok Tokaj-Hegyalja múltjából. Szerk. Bencsik János, Szappanos Erzsébet. Miskolc, 1989-1990., Zempléni Múzeumok Baráti Köre. Kiadói papírkötések, jó állapotban.
15038.

1 600 HUF
Dusan Stankov-Mojes Anta-Marko Tamskovics-Marko Anisiv-Lazo Vukelic-Borivoje Radojcic: Bajmok monografija - monografia. Az egyik szerző, Mojzes Antal által DEDIKÁLT példány. Bajmok, 1979., Mesna Zajednica, 66 p. Fekete-fehér fotókkal. Szerb és magyar nyelven. Kiadói kopott papírkötés.
15039.

1 600 HUF
1912 A Borsod-Miskolczi Közművelődési és Múzeum-Egyesület közművelődési osztályának jelentése az 1911/1912. idényről. Miskolc, 1912, Klein és Ludvig, 44 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kissé kopott borítóval, foltos címlappal.
15040.

1 600 HUF
Tóvári Judit: Az uralkodó elit Miskolcon. 1872-1917. Kandidátus értekezés tézisei. Nyíregyháza, 1993., nyn.,28 p.
15041.

800 HUF
Borsod-Abaúj-Zemplén megye internacionalistái. (Életrajzi gyűjtemény.) Szerk.: Kovács Ernő. Miskolc, 1981., MSZMP Borsod m. Bizottsága Propaganda és Művelődési Osztálya Archívuma. Kiadói papírkötés, kézzel beírt életrajzi adatokkal.
15042.

800 HUF
1956 Forradalma Miskolcon. Összeáll.: Balás István. Miskolc, 1990, MDF Miskolci Szervezete. Kiadói papírkötés.
15043.

1 200 HUF
Emődi Gyula: Emlékezés egy forradalmárra. (Münnich Ferenc kötődései Borsod-Abaúj-Zemplén megyéhez.) Miskolc, 1989., Münnich Ferenc Társaság Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Szervezete. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15044.

800 HUF
Szebik Imre-Várhegyi Miklós: A Miskolci Evangélikus Egyházközség története. 1783-1983. Kézirat gyanánt. Miskolc, 1983., Evangélikus Egyházközség. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 750 példányban.
15045.

1 600 HUF
Lajos Árpád: Nemesek és partiak Szuhafőn. Borsodi Kismonográfiák 8. köt. Miskolc, 1979., Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15046.

1 600 HUF
Veres László: A Bükk hegység hutatelepülései. Miskolc, 2003., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Múzeumi Igazgatóság. Kiadói papírkötés.
15047.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF