Number of items: 769

Szőke István Attila: Véremben őrizőm, napomban népem. Mesés költemények, történelmi versek, ábrándos regék. 2008, Koronás Kerecsen Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25138.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Tolsztoj 4 műve: Iljics Iván halála és egyéb elbeszélések. Ford.: Ifj. Pálóczi Horváth Lajos és Gellért Hugó. Szini Gyula bevezetésével. Zoltán Aranka és Zsengeri Rózsi illusztrációival.;  A kreutzer szonáta. Ford.: Gyagyovszky Emil. Bonkáló Sándor. Nasser Magda illusztrációival.;  Egy élet önvallomásokban. Napló-lapok és levelek. I-IV. köt. Sajtó alá rendezte ford.: Arthur Luther. Ford.: Gellért Hugó.;  Bp., én., Christensen és Társa - Gutenberg. A címlap keretrajzait Végh Gusztáv, a bekötést Kozma Lajos iparművészek tervezték. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, egy kötetben foltos lapokkal.
25139.

Tolsztoj 4 műve:
Iljics Iván halála és egyéb elbeszélések. Ford.: Ifj. Pálóczi Horváth Lajos és Gellért Hugó. Szini Gyula bevezetésével. Zoltán Aranka és Zsengeri Rózsi illusztrációival.;
A kreutzer szonáta. Ford.: Gyagyovszky Emil. Bonkáló Sándor. Nasser Magda illusztrációival.;
Egy élet önvallomásokban. Napló-lapok és levelek. I-IV. köt. Sajtó alá rendezte ford.: Arthur Luther. Ford.: Gellért Hugó.;
Bp., én., Christensen és Társa - Gutenberg. A címlap keretrajzait Végh Gusztáv, a bekötést Kozma Lajos iparművészek tervezték. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, egy kötetben foltos lapokkal.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Mécs László: Élőket nézek! Versek. Számozott, 1950. számú, kézzel számozott példány. A szerző, Mécs László (1895-1978) költő saját kezű aláírásával, Bajor Ágost ex libris-ével. Bp., [1938], Révai, 142 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült, deformált gerinccel.
25140.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Györffy László: Tiroli muskátli magyar erkélyen. Huszonegy beszélgetés nyugati magyarokkal. DEDIKÁLT! Bp., 1998, Mundus. Kiadói papírkötés
25141.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Drumár János: Kassiopeia. Gyoma, 1915, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
25142.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Verne Gyula: Tizenötéves kapitány. Bp., Franklin. 303p. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
25143.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Vegyes könyvtétel, 3 db: Matt Lamy: 100 megmagyarázhatatlan rejtély. Bp., 2005, Sziget Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. + Forray Zoltán Tamás: Árpád a papkirály és a mágusok titkai. H.n., 1994, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés + Vághidi Ferenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX: századra. Bp., 1989, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés.
25144.

Vegyes könyvtétel, 3 db:
Matt Lamy: 100 megmagyarázhatatlan rejtély. Bp., 2005, Sziget Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. + Forray Zoltán Tamás: Árpád a papkirály és a mágusok titkai. H.n., 1994, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés + Vághidi Ferenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX: századra. Bp., 1989, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Berczik Árpád: A mi édes magyar nyelvünk. Bp., 1912, Országos Ismeretterjesztő Társulat. 75 + 2 p. Kiadói tűzött papírkötés, enyhén sérült borítóval.
25145.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Peterdi Sándor: Hópelyhek. Bp., 1898, Vass József. Peterdi Sándor (Popper Simon, 1868-1945): író, újságíró, posta- és távírófőtiszt. Postai munkája mellett jelentkezett írásaival, műveivel. ?Már húszéves korában a posta szolgálatába lépett, 1913-ban posta- és távírófelügyelővé, 1918-ban posta- és távíró-főfelügyelővé nevezték ki. 1891-től rendes munkatársa több fővárosi napilapnak, melyekbe társadalmi cikkeken és tárcákon kívül színi- és könyvbírálatokat ír. A Hópelyhek novelláskötet az első kiadott könyve." Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik, kopottas állapotban.
25146.

Peterdi Sándor: Hópelyhek. Bp., 1898, Vass József.
Peterdi Sándor (Popper Simon, 1868-1945): író, újságíró, posta- és távírófőtiszt. Postai munkája mellett jelentkezett írásaival, műveivel. ?Már húszéves korában a posta szolgálatába lépett, 1913-ban posta- és távírófelügyelővé, 1918-ban posta- és távíró-főfelügyelővé nevezték ki. 1891-től rendes munkatársa több fővárosi napilapnak, melyekbe társadalmi cikkeken és tárcákon kívül színi- és könyvbírálatokat ír. A Hópelyhek novelláskötet az első kiadott könyve."
Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik, kopottas állapotban.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
25147.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
25148.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
25149.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events