Number of items: 769

Joseph Ratzinger [XVI. Benedek]: A liturgia szelleme. Bp., 2002, Szent István Társulat, 222+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadó papír védőborítóban.
25018.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Kiss József költeményei. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Bp., [1897], Révai, 191+[5] p.+ 31 t. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, viseltes borítóval, hiányzó gerinccel, helyenként kissé foltos, koszos lapokkal.
25019.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szabó Magda 7 kötet műve. Bp., Európa-Jaffa. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papír védőborítóban.
25020.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Jordáky Lajos: A márciusi ifjúság. Tanulmány. DEDIKÁLT! Kolozsvár, 1945, Józsa Béla Athenaeum, 164 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
25021.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
feLugossy László: Kék pánik kávéház. 2006., Szoba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
25022.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Eckert, Achim: A gyógyító TAo. Bp., 1998, Bioenergetic. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25023.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Dúcz László: Istennek háttal. Bp., 1999, Magyar Ház. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25024.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Lewis, Michael: A nagy dobás. A Wall Street tartja a tétet. Bp., 2010, Alinea. Kiadói kartonált kötés, egy helyen a kötéstábla élén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
25025.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Márai Sándor 4 műve: A nővér. Márai Sándor munkái. Bp., 1946, Révai, 301+3 p. 1. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.;  Vendégjáték Bolzanoban. Regény. Márai Sándor munkái. Bp.,(1943.), Révai, 336 p. 1 kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.;  Az igazi. Regény. Márai Sándor munkái. Bp.,(1944), Révai, 373+3 p. Huszadik ezer. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.;  Idegen emberek. II. köt. Regény. Bp.,(1942.), Révai, 282+2 p. Harmadik ezer. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült gerinccel.
25026.

Márai Sándor 4 műve:
A nővér. Márai Sándor munkái. Bp., 1946, Révai, 301+3 p. 1. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.;
Vendégjáték Bolzanoban. Regény. Márai Sándor munkái. Bp.,(1943.), Révai, 336 p. 1 kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.;
Az igazi. Regény. Márai Sándor munkái. Bp.,(1944), Révai, 373+3 p. Huszadik ezer. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.;
Idegen emberek. II. köt. Regény. Bp.,(1942.), Révai, 282+2 p. Harmadik ezer. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült gerinccel.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Verne Gyula: Sándor Mátyás. Fordította Huszár Imre. Bennett I. egészoldalas illusztrációival. Verne Gyula összes munkái. Bp., Franklin-Társulat, 551 p. Kiadói illusztrált, festett piros egészvászon-kötésben, gerinc sérült, kopottas állapotban.
25027.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Borges, Jorge Luis: A költői mesterség. Bp., 2002, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25028.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Reményik Sándor összes versei I-II. kötet. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, egyikben sérült gerinccel, néhány kijáró lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
25029.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events