https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 769

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Nemzet és demokrácia Kelet-Európában. Szerk.: Kende Péter. Magyar Füzetek 13. Párizs, 1984, Dialogues Européens. 160p. Kiadói papírkötés
1
25474.

Nemzet és demokrácia Kelet-Európában. Szerk.: Kende Péter. Magyar Füzetek 13. Párizs, 1984, Dialogues Européens. 160p. Kiadói papírkötés

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Marconnay Tibor: Csillagos ég. Új versek. Bp., 1942, Az író kiadása. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.
1
25475.

Marconnay Tibor: Csillagos ég. Új versek. Bp., 1942, Az író kiadása. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Marconnay Tibor: Dicsőséges zsákmány. A műfordítások I. könyve. Bp., 1942, Stádium. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.
1
25476.

Marconnay Tibor: Dicsőséges zsákmány. A műfordítások I. könyve. Bp., 1942, Stádium. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel ellátta és kiadta: - - . Bp., 1929, Sárkány-ny., 83+(3) p. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
1
25477.

Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel ellátta és kiadta: - - . Bp., 1929, Sárkány-ny., 83+(3) p. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Ford. Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum, 234+2 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
1
25478.

Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Ford. Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum, 234+2 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
vitéz Faragó Ede: Tarlótűz, tábortűz. Azbej Imre rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. IV. évf. 4. sz. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
1
25479.

vitéz Faragó Ede: Tarlótűz, tábortűz. Azbej Imre rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. IV. évf. 4. sz. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
1
25480.

Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, "Pátria". Kiadói papírkötés.
1
25481.

Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, "Pátria". Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Catalogue des exportateurs hongrois. Redige par l'Office royal hongrois du commerce exterieur. Bp., é.n. (cca 1930), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 242+(2) p.+ 2 (kihajtható) t. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, vetemedett kötéstáblákkal, hullámos lapokkal, helyenként kisebb ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzővel.
1
25482.

Catalogue des exportateurs hongrois. Redige par l'Office royal hongrois du commerce exterieur. Bp., é.n. (cca 1930), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 242+(2) p.+ 2 (kihajtható) t. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, vetemedett kötéstáblákkal, hullámos lapokkal, helyenként kisebb ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzővel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Leval, André: Une poésie française en l'honneur de François Rákóczi. Réimprimée par - - . Bp., 1914, Ranschburg Gusztáv, 13 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval.
1
25483.

Leval, André: Une poésie française en l'honneur de François Rákóczi. Réimprimée par - - . Bp., 1914, Ranschburg Gusztáv, 13 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Mécs László 2 kötete, az egyik aláírt: Mécs László összes versei 1920-1940. A belső kötéstáblán a szerző, Mécs László (1895-1978) költő autográf aláírásával, ex libris-szel (Stanislaw Ostoja-Chrostowski fametszete). Bp., 1942, Athenaeum, 760 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, foltos borítóval, ázásnyomokkal. + Mécs László válogatott költeményei. Összeáll.: Just Béla. Bp., 1934, Athenaeum, 232 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
1
25484.

Mécs László 2 kötete, az egyik aláírt: Mécs László összes versei 1920-1940. A belső kötéstáblán a szerző, Mécs László (1895-1978) költő autográf aláírásával, ex libris-szel (Stanislaw Ostoja-Chrostowski fametszete). Bp., 1942, Athenaeum, 760 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, foltos borítóval, ázásnyomokkal. + Mécs László válogatott költeményei. Összeáll.: Just Béla. Bp., 1934, Athenaeum, 232 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Die Blümlein des heiligen Franziskus von Assisi. Leipzig, [1921], Insel-Verlag, 2 sztl. lev.+ 235+(1) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal, ex libris-szel.
1
25485.

Die Blümlein des heiligen Franziskus von Assisi. Leipzig, [1921], Insel-Verlag, 2 sztl. lev.+ 235+(1) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal, ex libris-szel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment