Books: Other rarities Number of items: 769
3492505
25450
524
Újonnan meg-igazított 's bővített egyiptomi álmoskönyv az 1231-dik kiadás szerént. Buda, 1831, Landerer. REPRINT! Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3492513
25451
524
Papp István: Finn-magyar szótár. Bp., 1970, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3492524
25452
524
Kabos Ede (szerk.): Az Érdekes Újság Dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Bp., Légrády. Kiadói egészvászon kötés, papír tokban, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3492569
25453
524
Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., Dante. 1987-es REPRINT kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3495987
25454
524
500
A százéves Nemzeti Színház emlékünnepe. 1937. október 25. Bp., [1938], Pallas-ny., [48] p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, sérült, a tűzéstől különvált borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3496037
25455
524
500
Közigazgatási évkönyv és szaknaptár 1926. évre. II. évfolyam. Vármegyék, városok és községek részére. Hivatalos adatok alapján összeállított tiszti címtárral és helységnévtárral. Bp., 1926, Vármegye- és Községfelszerelési R.T., 198 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, néhány sérült, kijáró lappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3193139
25456
524
900
Köztelek Zsebnaptár 1932. Szerk.: Szilassy Zoltán és Buday Barna. 38. évf. Bp.,(1931.), Pátria-ny. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, laza fűzéssel, kijáró lapokkal (205-212, 235-246, 385-408.), hiányzó melléklettel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3209150
25457
524
900
Rubén David González Gallego: Fehéren feketén Pártfőtitkárnak nem lehet beteg unokája. Ford.: Abonyi Réka. Bp., 2005., GABO. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3361602
25458
524
900
Epiktétos kézikönyvecskéje vagyis a stoikus bölcs breviáriuma. Ford.: Sárosi Gyula. Kerényi Károly előszavával. Kétnyelvű Klasszikusok. (Bp., 1944), Officina, 70+(4) p. Kiadói papírkötés, idegen nyelvű oldalak üresek. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3367100
25459
524
900
Molnár János: Mesélő széplak. Völgységi emlékezések. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Szerzői, 63 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 50 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3370585
25460
524
700
Mihail Sadoveanu: Medveszem /Öt elbeszélés/ Drahos István eredeti fametszeteivel /Új Elzevir Könyvtár 7. kötet Magyar Helikon 1960. 294p. Kiadói félbőr kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
700 800 900
3423434
25461
524
900
Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. Ady Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., [1928], Genius, 255+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house