Number of items: 769

Újonnan meg-igazított 's bővített egyiptomi álmoskönyv az 1231-dik kiadás szerént. Buda, 1831, Landerer. REPRINT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25450.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Papp István: Finn-magyar szótár. Bp., 1970, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
25451.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kabos Ede (szerk.): Az Érdekes Újság Dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Bp., Légrády. Kiadói egészvászon kötés, papír tokban, kissé kopottas állapotban.
25452.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., Dante. 1987-es REPRINT kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés.
25453.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A százéves Nemzeti Színház emlékünnepe. 1937. október 25. Bp., [1938], Pallas-ny., [48] p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, sérült, a tűzéstől különvált borítóval.
25454.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Közigazgatási évkönyv és szaknaptár 1926. évre. II. évfolyam. Vármegyék, városok és községek részére. Hivatalos adatok alapján összeállított tiszti címtárral és helységnévtárral. Bp., 1926, Vármegye- és Községfelszerelési R.T., 198 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, néhány sérült, kijáró lappal.
25455.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Köztelek Zsebnaptár 1932. Szerk.: Szilassy Zoltán és Buday Barna. 38. évf. Bp.,(1931.), Pátria-ny. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, laza fűzéssel, kijáró lapokkal (205-212, 235-246, 385-408.), hiányzó melléklettel.
25456.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
25457.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
25458.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
25459.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
25460.

Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
25461.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events