https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 769

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. A Magyar Szemle Könyvei IV. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság, 311+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
25330.

Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. A Magyar Szemle Könyvei IV. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság, 311+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. Bp., 1935, Magyar Szemle Társaság, 307+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
1
25331.

Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. Bp., 1935, Magyar Szemle Társaság, 307+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Medveczky Bella: Vihar. Bp., Pallas. A borítókép Gebhardt grafikája. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1
25332.

Medveczky Bella: Vihar. Bp., Pallas. A borítókép Gebhardt grafikája. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Lutter Tibor: Dráma és Valóság. Angol drámatörténeti kérdések ; Budapest ? 1947 ? Fűzött papírkötés ? 81p.
1
25333.

Lutter Tibor: Dráma és Valóság. Angol drámatörténeti kérdések ; Budapest ? 1947 ? Fűzött papírkötés ? 81p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Tóth Ervin: Székely János (1924-1965). Alföldi nyomda 1968, Készült 2500 példányban, beragasztott képekkel. 18p.
1
25334.

Tóth Ervin: Székely János (1924-1965). Alföldi nyomda 1968, Készült 2500 példányban, beragasztott képekkel. 18p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier - iskola. Ford.: Varga István. Bp.,[1943.],Bárd Ferenc és Fia, 362 p. IV. kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
1
25335.

Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier - iskola. Ford.: Varga István. Bp.,[1943.],Bárd Ferenc és Fia, 362 p. IV. kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Karácsony Sándor: Széchenyi és Katona. Két évforduló. Bp., 1941, Exodus, 44+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb törésnyommal, ex libris-szel.
1
25336.

Karácsony Sándor: Széchenyi és Katona. Két évforduló. Bp., 1941, Exodus, 44+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb törésnyommal, ex libris-szel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bözödi György: Székely bánja. Bp.,én.,MEFHOSZ.316p. Kiadói kopott félvászon-kötés, néhány lapon kis folt
1
25337.

Bözödi György: Székely bánja. Bp.,én.,MEFHOSZ.316p. Kiadói kopott félvászon-kötés, néhány lapon kis folt

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Vas Gereben: A régi jó idők. Regény. Vas Gereben Munkáinak együttes képes kiadása. I. köt. Bp.,[1886],Méhner Vilmos, Rudnyánszky A.-ny.), 1 t. + 519+1 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félvászon kötésben
1
25338.

Vas Gereben: A régi jó idők. Regény. Vas Gereben Munkáinak együttes képes kiadása. I. köt. Bp.,[1886],Méhner Vilmos, Rudnyánszky A.-ny.), 1 t. + 519+1 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kadner, Siegfried: Rasse und Humor. München, 1930, J. F. Lehmanns Verlag, 236+(4) p. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
1
25339.

Kadner, Siegfried: Rasse und Humor. München, 1930, J. F. Lehmanns Verlag, 236+(4) p. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Goethe, [Johann Wolfgang von]: Az ifju Werther szenvedései. Ford.: Benedek Marcell. Bp., [1922.],Dante, (Hungária-ny.), 1 t.+164 p.+10 t. A címlap Jaschik Álmos munkája. Egészoldalas képtáblákkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány kijáró lappal.
1
25340.

Goethe, [Johann Wolfgang von]: Az ifju Werther szenvedései. Ford.: Benedek Marcell. Bp., [1922.],Dante, (Hungária-ny.), 1 t.+164 p.+10 t. A címlap Jaschik Álmos munkája. Egészoldalas képtáblákkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány kijáró lappal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Káldi János: Rábaparti elégia. DEDIKÁLT! Pécs, 1966, Jelenkor - Magvető, 74+2 p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1400 példányban.
1
25341.

Káldi János: Rábaparti elégia. DEDIKÁLT! Pécs, 1966, Jelenkor - Magvető, 74+2 p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1400 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February


End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment