Books: Other rarities Number of items: 769
3373608
25330
524
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. A Magyar Szemle Könyvei IV. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság, 311+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3373610
25331
524
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. Bp., 1935, Magyar Szemle Társaság, 307+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3376194
25332
524
Medveczky Bella: Vihar. Bp., Pallas. A borítókép Gebhardt grafikája. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3376441
25333
524
Lutter Tibor: Dráma és Valóság. Angol drámatörténeti kérdések ; Budapest ? 1947 ? Fűzött papírkötés ? 81p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3376449
25334
524
Tóth Ervin: Székely János (1924-1965). Alföldi nyomda 1968, Készült 2500 példányban, beragasztott képekkel. 18p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3376464
25335
524
Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier - iskola. Ford.: Varga István. Bp.,[1943.],Bárd Ferenc és Fia, 362 p. IV. kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3387080
25336
524
Karácsony Sándor: Széchenyi és Katona. Két évforduló. Bp., 1941, Exodus, 44+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb törésnyommal, ex libris-szel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3390054
25337
524
Bözödi György: Székely bánja. Bp.,én.,MEFHOSZ.316p. Kiadói kopott félvászon-kötés, néhány lapon kis folt {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3390057
25338
524
Vas Gereben: A régi jó idők. Regény. Vas Gereben Munkáinak együttes képes kiadása. I. köt. Bp.,[1886],Méhner Vilmos, Rudnyánszky A.-ny.), 1 t. + 519+1 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félvászon kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3391428
25339
524
Kadner, Siegfried: Rasse und Humor. München, 1930, J. F. Lehmanns Verlag, 236+(4) p. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3392394
25340
524
Goethe, [Johann Wolfgang von]: Az ifju Werther szenvedései. Ford.: Benedek Marcell. Bp., [1922.],Dante, (Hungária-ny.), 1 t.+164 p.+10 t. A címlap Jaschik Álmos munkája. Egészoldalas képtáblákkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány kijáró lappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3393177
25341
524
Káldi János: Rábaparti elégia. DEDIKÁLT! Pécs, 1966, Jelenkor - Magvető, 74+2 p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1400 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house