Books: Other rarities Number of items: 769
3441133
25354
524
Vas Gereben: Életunt ember. I-II. köt. [Egybekötve.] Pest, 1862, Beimel J. és Kozma Vazul, 186+(2) p.; 160 p. Első kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, viseltes borítóval, helyenként sérült, foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3444015
25355
524
Harsányi Zsolt: Jókedvű könyv. Harmadik gyűjtés. Bp.,(1943.),Singer és Wolfner, Kiadói kartonált papírkötésben 187p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3457304
25356
524
Beöthy Zsolt: A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése. Összeáll.: - - . II. köt.: Kisfaludy Károlytól mostanig. Bp., 1905, Athenaeum, 444 p. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes állapotban, a gerincen kisebb sérülésekkel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, bejegyzésekkel, firkákkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3458598
25357
524
Viktor E. Frankl: Válaszd az életet - Visszaemlékezések; Open Books, 2021 Kiadói kartonált papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3458766
25358
524
Kurt Vonnegut: Éj anyánk. Maecenas Kiadó, 1990, Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3458801
25359
524
Konrad Lorenz 2 műve: Válogatott tanulmányok.; Az orosz kézirat.; Bp., 1977-1998, Gondolat - Cartaphilus. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3458898
25360
524
Jack Kerouac: Hazajáró lélek. Trubadúr Kiadó, 2014 Kiadói papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3458974
25361
524
Jan Kott: Istenevők (vázlatok a görög tragédiából) Európa Könyvkiadó, 1998 Kiadói kartonált papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3460068
25362
524
Hegedűs Gyula: A beszéd művészete. Bp., 1920, Singer és Wolfner, 109+(3) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, részben szétváló fűzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3460666
25363
524
Szakátsi Csorba Ferenc: Nyelvünk és a nemzeti szellem. Bp., 1935, K.n. 39 p. Kiadói tűzött papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3461199
25364
524
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3463309
25365
524
Kurt Vonnegut 2 műve: Mesterlövész, Áldja meg az Isten, dr. Kevorkian. Bp., 1986-2001, Európa-Gulliver. Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house