Books: Other rarities Number of items: 769
3463310
25366
524
Marina Lewycka: Rövid traktortörténet ukránul. Bp., 2007, Geopen. Kiadói papírkötés, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3463364
25367
524
Titus Lucretius Carus: A természetről. Debrecen, 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. + Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára sorozat 2 kötete: Persius és Iuvenalis: Szatírák. Ford.: Muraközy Gyula.; Boethius: A filozófia vigasztalása. Ford.: Hegyi György. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977-1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötések, kissé kopott borítókkal, az első gerince sérült. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3463769
25368
524
Charlotte Chandler: Én, Fellini. Ford.: Ladányi Katalin. Federico Fellini (1920-1993) világhírű, BAFTA-díjas olasz filmrendező és forgatókönyvíró. Bp., 1998, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3476116
25369
524
Kálmán Zsófia: Félálomban. DEDIKÁLT! 1992, Orex Bt. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3476124
25370
524
Kisfalusi János: Nagyot fordulta világ. Honnan? Hová? DEDIKÁLT! Viszló, 2005, Kisfalusi János. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3476156
25371
524
Krúdy Gyula: Mohács vagy két árva gyermek vergődése. Bp., 1926, Pantheon. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3476323
25372
524
Film. Színház. Muzsika.: Kállai Ferenc. [Bp.], 2009, MTI. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3476352
25373
524
Cseh Gusztáv: Hatvan főember. Az előszót és a képek ismertetését László Gyula írta. "Panthon avagy Képes Csarnoka Hatvan Főembernek, akik a mi Pátriánkban születtek, életek vagy tértek örök nyugalomra és az igazság oltalmazásában, különféle szép dolgok alkotásában jóemlékezetüket fennhagyták. Históriás könyvekből egybeszedegette és régi ábrázolásokról szép hasonlatosságal rézre karcolta Cseh Gusztáv kolozsvári képíró...." Bp., 1988., Európa, 132+4 p. Reprint. Cseh Gusztáv munkáinak reprodukcióival illusztrált (nyomatok.) Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3476370
25374
524
Alfred Amenda: Eroica. [Beethoven életének regénye.] A szerző, Alfred Amenda író német nyelvű DEDKÁCIÓJÁVAL (dátumozva), beragasztott papírlapon. Ford.: Sárkozy Elga. Bp., 1964., Európa, 653+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3476376
25375
524
Kisfaludy Sándor: Gyula szerelme. Bp., 1889, Franklin, 234+4 p. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső előzéklap hiányzik, 11,5x8,5x1,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3479381
25376
524
Hézser Gábor: Kötőjeles történetek. DEDIKÁLT! Bp., 1999, Kálvin Kiadó. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3479392
25377
524
Margit. A kötetet Filippinyi Éva állította össze. DEDIKÁLT! Bp., 1989, Helikon. Kiadói egészbársony-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house