Books: Other rarities Number of items: 769
3475339
25246
524
Nyirő József: Kopjafák. Bp., 1934, Révai, 228 p. Kiadói halina-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3476002
25247
524
Kalevala. Bp., 1985, Magyar Helikon. Kiadói hímzett vászonkötés. Kiadói tékában, volt könyvtári példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3477252
25248
524
Szepes Mária: A vörös oroszlán. Az örök élet itala. Bp., 2007, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3477289
25249
524
Szentmiklósi Tamás: Aki nem lép egyszerre... Piliscsaba, 2022, Dr. Kotász. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3478239
25250
524
Laár András: Kiderülés. Bp., 2018, Kossuth. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3478362
25251
524
Harmony Nice: Szív mágia. Fedezd fel a mindennapjaidban rejlő varázslatot. Ford.: Erdő Orsolya. Bp., 2022, Édesvíz. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3478448
25252
524
Madonna Gauding: A meditáció bibliája. A meditáció fajtáinak átfogó kézikönyve. Pécs,2008,Alexandra. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3479883
25253
524
Köves István: Na, nehogy már, kegyelmes uram. - Színe-java napjainkig. - DEDIKÁLT! (Testvérének.) Bp.,[2018.], Kövpress. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3480940
25254
524
Kortárs. Irodalmi és kritikai folyóirat. I. évf. 1. sz. 1957. szeptember. Szerk.: Darvas József, Tolnai Gábor. Bp., 1957., Zrínyi, 159+1 p.Kiadói papírkötés, a hátsó borító belsején rajzzal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3481189
25255
524
Christie, Agatha: Poirot mester bravurja. Bp., Palladis. Kiadói papírkötés, széteső állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3482107
25256
524
Rilke, Rainer Maria: Duinói elégiák. fordította Tandori Dezső és Tellér Gyula. Helikon Stúdió X. 1988, Helikon. Megjelent 4500 példányban. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3482294
25257
524
Szikszai Fabricius Balázs latin-magyar szójegyzéke 1590-ből Budapest, 1906. MTA. 141 + [6]p. Sajtó alá rendezte Melich János. Kiadói papírborítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house