Number of items: 769

Benedek Aladár: Hulló levelek. Pest, 1871., Aigner Lajos,(Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), 102 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Szalatnai és Weichner-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, az utolsó lapon ceruza nyomokkal, néhány kissé foltos lappal.
25126.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Tersánszky [Józsi] Jenő: Jámbor Óska. Regény. Bp., 1924, Pallas, 71 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban.
25127.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Komoróczy György: Jókedvű udvarhelyiek. H.n., é.n. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
25128.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Sienkiewicz, [Henryk]: Tűzzel-vassal. Ford.: Bányai Károly. Bp., [1929], Szent István-Társulat, 418 p. A borító illusztrációja Jaschik Álmos munkája. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, ázásnyomokkal.
25129.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Gárdonyi Géza (Göre Gábor) 4 kötete: Göre Gábor: Bojgás az világba mög más mindönféle.; Veszödelmek más szóval nem matska ugrás ide Amerika se.; Tapasztalatok vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok.; A pesti úr. Bp., 1923-1925, Dick Manó. Kiadói papírkötés / egészvászon-kötés, változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal.
25130.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Karinthy Ferenc: Budapesti tavasz. DEDIKÁLT! Bp., 1985, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, jó állapotban.
25131.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Karinthy Ferenc: Mi van a Dunában? DEDIKÁLT! 1980, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
25132.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Deutsche Männer. 200 Bildnisse und Lebensbeschreibungen. Mit einer Einführung von Wilhelm Schüssler. Berlin, 1938, Ernst Steiniger, 424 p. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
25133.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Bp., 1936. Biró Miklós, (Hungária-ny.) 546 p. + 1 t. (színes). Első kiadás. Szövegközti ábrákkal illusztrált kéthasábos szövegoldalakon a nyomdászati ipar szócikkekben feldolgozott tudásanyaga. Alcíme szerint kötetünk a szedés, gépszedés, betűöntés, sztereotípia, galvanoplasztika, nyomtatás, litográfia, mélynyomtatás, offszet nyomtatás, könyvkötészet, klisékészítés, papíros, kalkuláció, üzletvitel, helyesírás és a sokszorosító iparban szükséges sok-sok egyéb tudnivalók összefoglalása. Egyes hazai nyomdai műhelyek, illetve a nyomdászipar érdekvédelmi szervezeteinek ismertetésével. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé laza lapélekkel.
25134.

Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Bp., 1936. Biró Miklós, (Hungária-ny.) 546 p. + 1 t. (színes). Első kiadás.
Szövegközti ábrákkal illusztrált kéthasábos szövegoldalakon a nyomdászati ipar szócikkekben feldolgozott tudásanyaga. Alcíme szerint kötetünk a szedés, gépszedés, betűöntés, sztereotípia, galvanoplasztika, nyomtatás, litográfia, mélynyomtatás, offszet nyomtatás, könyvkötészet, klisékészítés, papíros, kalkuláció, üzletvitel, helyesírás és a sokszorosító iparban szükséges sok-sok egyéb tudnivalók összefoglalása. Egyes hazai nyomdai műhelyek, illetve a nyomdászipar érdekvédelmi szervezeteinek ismertetésével. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé laza lapélekkel.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Doré, Gustave: Die äusserst anschauliche, fesselnde und seltsame Historie vom Heiligen Russland nach den ältesten Quellen und Historikern [...] Herausgegeben und neu übersetzt von Oskar Weitzmann. Meersburg-Leipzig, 1937, F. W. Hendel, 207+[3] p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés
25135.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Mikszáth Kálmán: A kis primás. Magyarország lovagvárai. Mikszáth Kálmán Munkái 11. köt. Bp., é.n. (cca 1900), Révai, 3 sztl. lev.+ 253+(3) p. Negyedik kiadás. Kiadói dekoratív, festett, aranyozott és ezüstözött egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, enyhén , kopott és enyhén foltos borítóval
25136.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Gurul a sok-sok pillanat. Szabó Magda élete képekben. Összeáll.: Jolsvai Júlia. Szerk.: Tasi Géza. Bp., 2018., Jaffa. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
25137.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events