Number of items: 769

Tőkés László: ,,Ideje van a szólásnak". - - válogatott írásaiból. A szerző, Tőkés László (1952- ) református lelkész, az 1989-es romániai forradalom meghatározó alakja, 1990-től 2009-ig a Királyhágómelléki Református Egyházkerület püspöke, 2007 és 2019 között európai parlamenti képviselő által aláírt példány. Nagyvárad, 1993, Királyhágómelléki Református Egyházkerület Tájékoztatási Szolgálata, 123+[1] p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
25006.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Hermann Historica aukciós katalógus, 2018, rendkívül sokrétű tárgyanyaggal, közte kiemelkedő fegyverekkel, gazdag képanyaggal, kartonált papírkötés, jó állapotban, 943p
25007.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Dosztojevszkij, F. M.: Bűn és bűnhődés. (Raszkolnyikov.) Ford.: Benamy Sándor. [Bp.,1942.], Epocha, (Betűmíves-ny.), 437+2 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, a borító elvált a gerinctől, de a könyvtest egyben van.
25008.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
25009.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
25010.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
25011.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
25012.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
25013.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
25014.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
25015.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Ruiz Zafón, Carlos: A szél árnyéka. 2005, Palatinus. 1. magyar nyelvű kiadás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
25016.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Móricz Zsigmond: Naplójegyzetek, 1919. Sajtó alá rendezte, szerk., az előszót és az utószót írta: Cséve Anna. Bp., 2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
25017.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events