Number of items: 769

Charles Dickens: Kis Dorrit. Ford.: Bizám Lenke. Helikon Klasszikusok. Bp., 1962, Magyar Helikon, 1103+3 p. Számozott (757./1100) példány. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben,
24994.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Dr. Ferenczi Miklós - Valentiny Antal (összeáll.): Az erdélyi magyar irodalom bibliográfiája. Erdélyi Tudományos Füzetek. Cluj-Kolozsvár, 1926, 1927, 1931, 1932, 1933, 1934, 1935. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24995.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Johann Arndt az ősi filozófiáról. Szövegváltozatok Carlos Gilly tanulmányával. Fiatal Filológusok Füzetei Korai Újkor 3. Szeged, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24996.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Czakó Kálmán: Gyóntat a május... Versek. DEDIKÁLT! Szeged, 1939. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban, mellékelve a szerző kézírásos levele.
24997.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Franz Bardon: Az igazi beavatás útja. Tanfolyam tíz fokozatban. Elmélet és gyakorlat. Ford.: Dubrovszky László. hn., 2005, Palotai. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
24998.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gyurcsány Ferenc: Útközben. A szerző, Gyurcsány Ferenc volt miniszterelnök által aláírt példány! Bp., 2005, Napvilág Kiadó. Kiadói papírkötés.
24999.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Horn Gyula: Cölöpök. A szerző, Horn Gyula (1932-2013) politikus, külügyminiszter, 1994 és 1998 között miniszterelnök által dedikált példány. Bp., 1992, Zenit Könyvek. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
25000.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Világhírű regények sorozat 9 kötete. Bp., én., Tolnai. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, 1-2 sérült gerincekkel is.
25001.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Egyetemes Regénytár 6 kötete: Ohnet György: A sas karmai, Abonyi Lajos: A "pénzes molnár" románca, Tutsek Anna: Viola története,Tábori Róbert: A negyvenéves férfiú, Kazár Emil: Lég és föld, Herczeg Ferenc: Az első fecske. Bp., 1888-1913,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal.
25002.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Magyar Kereskedelmi közlöny könvvsorozatának 10 kötete, közte: Sienkievicz: Quo Vadis I-II., A szeretett rabja, Krúdy Gyula: Podolini kísértet, Tábori Kornél: A nő gyűlölő, Kalandos szerelem, A szobor titka, Heltai Jenő: A titokzatos herczegnő, Dumas Sándor: Őrült a trónon, Hevesi József: A becsület. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítóval, néhány sérült gerinccel.
25003.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Magyar Kereskedelmi Közlöny könyvsorozatának 13 kötete: Közte: Molnár Ferenc: Egy pesti lány története, Krúdy Gyula: Andrácsik örököse, és mások. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, három kötet gerince kissé sérült, két kötet sérült kötéssel.
25004.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Villon, Francois: Les oeuvres de Francois Villon. Les Lais - Le Testament - Poésies diverses - Le Jargon. (Számozott.) [Hága] La Haye, [1942]. Éditions Académiques Panthéon (Imprimerie A. A. M. Stols, Maastricht). 144 + [8] p. Könyvgyűjtők számára készült, számozott, bibliofil kiadás. Kolofon: "Composé en caractéres 'Lutétia' et tiré en décembre 1941 sur les presses du maitre-imprimeur A. A. M. Stols á Maastricht. Le tirage de cette édition spéciale est limité á 1000 exemplaires numérotés sur papier vélin 'Beets' de la maidon G. H. Bührmann, dont 500, numérotés de 501 á 1000 réservés aux Éditions Académiques Panthéon. No. 735'. Aranyozott kiadói félvászon kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.
25005.

Villon, Francois: Les oeuvres de Francois Villon. Les Lais - Le Testament - Poésies diverses - Le Jargon. (Számozott.)
[Hága] La Haye, [1942]. Éditions Académiques Panthéon (Imprimerie A. A. M. Stols, Maastricht). 144 + [8] p.
Könyvgyűjtők számára készült, számozott, bibliofil kiadás. Kolofon: "Composé en caractéres 'Lutétia' et tiré en décembre 1941 sur les presses du maitre-imprimeur A. A. M. Stols á Maastricht. Le tirage de cette édition spéciale est limité á 1000 exemplaires numérotés sur papier vélin 'Beets' de la maidon G. H. Bührmann, dont 500, numérotés de 501 á 1000 réservés aux Éditions Académiques Panthéon. No. 735'.
Aranyozott kiadói félvászon kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events