Books: Other rarities Number of items: 769
3519184
24874
524
Verne Gyula: Egy sorsjegy. Ford.: Ilosvai Hugó. Bp., 1889, Sachs és Pollák, (Márkus Samu-ny.), Franklin, 147+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel és kijáró lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
3 000 3 600 4 200
3519950
24875
524
Kondor Vilmos: A korona ügynöke. 2018, Libri. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3520249
24876
524
Meller, Béla: Erlebtes und Erdachtes. Sopron, 1937, Röttig-Romwalter-ny., 166+[2] p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé koszos borítóval. Ritka! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3521799
24877
524
Láng Zsolt: Bestiárium Transylvaniae. Az ég madarai. Pécs, 1997, Jelenkor Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3513992
24878
524
Válogatott kínai közmondások. Ferences Világmissziók 39. szám. Bp., Ferences Világmissziók Országos Központja. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3514428
24879
524
Csurgai Russ Zoltán: Lombhullás. Költemények. Pozsony, 1904, Bodnár Samu. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3519800
24880
524
Csiky Gergely 3 műve, Olcsó Könyvtáras kiadások: A nagymama. Vígjáték három felvonásban.; Anna. Dráma egy felvonásban.; [Az udvari kalap] Bp., 1883-1905, Franklin, 106+2;+44+4 p.+4 (üres lapok) sztl. lev.+5-174 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, hiányos: nyomdahibás, az első 4 lap üres, az 5 oldaltól kezdődik a mű. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3520000
24881
524
Sándor Pál jubileumi emlékalbum. Az OMKE elnöke hetvenedik születésnapja és parlamenti tevékenységének harmincadik évfordulója alkalmából. Kiadta az Országos Magyar Kereskedelmi Egyesülés Bp. 1930. Tolnai. Kopott, foltos, aranyozott egészvászon kötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3520428
24882
524
Lőrinczy Huba: Búcsú a kultúrától. Márai Sándor: A Garrenek műve. DEDIKÁLT! Szombathely, 1998., BÁR, 156 p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3514523
24883
524
Rubinyi Mózes: Mikszáth Kálmán stílusa és nyelve. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1910, Révai, 246 p. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, foltos borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3517182
24884
524
Dezsényi Béla (összeáll.): A magyar hírlapirodalom első százada (1705-1805). Bp., 1941, MNM Országos Széchenyi Könyvtára. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3517224
24885
524
Erdélyi Zsuzsanna: Hegyet hágék, lőtőt lépék. Archaikus népi imádságok. Bp., 1976, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house