Number of items: 769

Verne Gyula: Egy sorsjegy. Ford.: Ilosvai Hugó. Bp., 1889, Sachs és Pollák, (Márkus Samu-ny.), Franklin, 147+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel és kijáró lapokkal.
24874.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kondor Vilmos: A korona ügynöke. 2018, Libri. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24875.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Meller, Béla: Erlebtes und Erdachtes. Sopron, 1937, Röttig-Romwalter-ny., 166+[2] p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé koszos borítóval. Ritka!
24876.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Láng Zsolt: Bestiárium Transylvaniae. Az ég madarai. Pécs, 1997, Jelenkor Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24877.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Válogatott kínai közmondások. Ferences Világmissziók 39. szám. Bp., Ferences Világmissziók Országos Központja. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24878.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Csurgai Russ Zoltán: Lombhullás. Költemények. Pozsony, 1904, Bodnár Samu. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24879.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Csiky Gergely 3 műve, Olcsó Könyvtáras kiadások: A nagymama. Vígjáték három felvonásban.; Anna. Dráma egy felvonásban.; [Az udvari kalap] Bp., 1883-1905, Franklin, 106+2;+44+4 p.+4 (üres lapok) sztl. lev.+5-174 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, hiányos: nyomdahibás, az első 4 lap üres, az 5 oldaltól kezdődik a mű.
24880.

Csiky Gergely 3 műve, Olcsó Könyvtáras kiadások:
A nagymama. Vígjáték három felvonásban.;
Anna. Dráma egy felvonásban.;
[Az udvari kalap]
Bp., 1883-1905, Franklin, 106+2;+44+4 p.+4 (üres lapok) sztl. lev.+5-174 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, hiányos: nyomdahibás, az első 4 lap üres, az 5 oldaltól kezdődik a mű.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Sándor Pál jubileumi emlékalbum. Az OMKE elnöke hetvenedik születésnapja és parlamenti tevékenységének harmincadik évfordulója alkalmából. Kiadta az Országos Magyar Kereskedelmi Egyesülés Bp. 1930. Tolnai. Kopott, foltos, aranyozott egészvászon kötésben.
24881.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Lőrinczy Huba: Búcsú a kultúrától. Márai Sándor: A Garrenek műve. DEDIKÁLT! Szombathely, 1998., BÁR, 156 p. Kiadói papírkötés.
24882.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Rubinyi Mózes: Mikszáth Kálmán stílusa és nyelve. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1910, Révai, 246 p. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, foltos borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban.
24883.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Dezsényi Béla (összeáll.): A magyar hírlapirodalom első százada (1705-1805). Bp., 1941, MNM Országos Széchenyi Könyvtára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24884.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Erdélyi Zsuzsanna: Hegyet hágék, lőtőt lépék. Archaikus népi imádságok. Bp., 1976, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24885.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events