Number of items: 769

Méhely Lajos: A turáni eszmény. Bp., 1938, Held János, 25+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
24898.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Simándi Béla: A mai puszta. Bp., 1943, Dr. Pintér Jenőné Vállalata, 79+[1] p. Kartonált papírkötésben, helyenként kissé foltos.
24899.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lestyán Sándor: Halálfejes pillangó. Friss Újság Színes Regénytára. Bp., Általános Nyomda. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
24900.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Markovits Rodion: Aranyvonat. Regény. [Bp., 1929], Genius, 353+[1] p. Kiadói egészvászon-kötés.
24901.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Tövisek és virágok. Széphalom, 1811. REPRINT! Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24902.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Magyarok Könyvtára, 1-5. kötet (teljes): 1. köt.: Illyés Gyula: Ki a magyar; Szabó Zoltán: Két pogány közt.; Féja Géza: Kurucok.; Ortutay Gyula: Rákóczi két népe.; Erdei Ferenc: Kossuth Lajos azt üzente. (Bp., 1939), MEFHOSZ, 48 p.; 47+1 p.; 46+2 p.; 47+1 p.; 45+1 p. Kiadói papírkötések, sérült kiadói kartontokban, de maguk a füzetek jó állapotban.
24903.

Magyarok Könyvtára, 1-5. kötet (teljes):
1. köt.: Illyés Gyula: Ki a magyar; Szabó Zoltán: Két pogány közt.; Féja Géza: Kurucok.; Ortutay Gyula: Rákóczi két népe.; Erdei Ferenc: Kossuth Lajos azt üzente.
(Bp., 1939), MEFHOSZ, 48 p.; 47+1 p.; 46+2 p.; 47+1 p.; 45+1 p. Kiadói papírkötések, sérült kiadói kartontokban, de maguk a füzetek jó állapotban.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Badics Ferenc: Fáy András életrajza. Bp., 1890, MTA (Franklin-ny.), 1 t.+ VIII+671+[1] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, egyébként jó állapotban.
24904.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lakatos László: A jövő házassága. A szerző által dedikált példány: ,,Dr. Bartha Károly ügyvéd úrnak hálás tisztelettel Lakatos László". Bp., [1927], Athenaeum, 243 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.
24905.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Imre Samu - Szathmári István - Szűts László (szerk.): Jelentéstan és stilisztika. Nyelvtudományi Értekezések 83. sz. Bp., 1974, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24906.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Császár Elemér: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
24907.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ferenczy Jakab - Danielik József: Magyar írók. Életrajz-gyűjtemény. [I. köt.] Gyűjté: - - és - -. Kiegészítésül: Ferenczy Jakab: "Magyar irodalom és tudományosség történeté"-hez. Pest, 1856, Szent-István-Társulat,(Emich Gusztáv-ny.), VIII+641+X p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foxing foltos lapokkal, az utolsó lapon ceruzás bejegyzésekkel.
24908.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gulyás Judit, Szeleczky Ildikó: Gyűjtőszenvedély. Szentendre, 2008, Geobook Hungary. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
24909.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events