Books: Other rarities Number of items: 769
3514635
24898
524
Méhely Lajos: A turáni eszmény. Bp., 1938, Held János, 25+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514671
24899
524
Simándi Béla: A mai puszta. Bp., 1943, Dr. Pintér Jenőné Vállalata, 79+[1] p. Kartonált papírkötésben, helyenként kissé foltos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3515203
24900
524
Lestyán Sándor: Halálfejes pillangó. Friss Újság Színes Regénytára. Bp., Általános Nyomda. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516585
24901
524
Markovits Rodion: Aranyvonat. Regény. [Bp., 1929], Genius, 353+[1] p. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516620
24902
524
Tövisek és virágok. Széphalom, 1811. REPRINT! Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516819
24903
524
Magyarok Könyvtára, 1-5. kötet (teljes): 1. köt.: Illyés Gyula: Ki a magyar; Szabó Zoltán: Két pogány közt.; Féja Géza: Kurucok.; Ortutay Gyula: Rákóczi két népe.; Erdei Ferenc: Kossuth Lajos azt üzente. (Bp., 1939), MEFHOSZ, 48 p.; 47+1 p.; 46+2 p.; 47+1 p.; 45+1 p. Kiadói papírkötések, sérült kiadói kartontokban, de maguk a füzetek jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3517351
24904
524
Badics Ferenc: Fáy András életrajza. Bp., 1890, MTA (Franklin-ny.), 1 t.+ VIII+671+[1] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, egyébként jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3517373
24905
524
Lakatos László: A jövő házassága. A szerző által dedikált példány: ,,Dr. Bartha Károly ügyvéd úrnak hálás tisztelettel Lakatos László" . Bp., [1927], Athenaeum, 243 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3517463
24906
524
Imre Samu - Szathmári István - Szűts László (szerk.): Jelentéstan és stilisztika. Nyelvtudományi Értekezések 83. sz. Bp., 1974, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3517474
24907
524
Dr. Császár Elemér: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3517483
24908
524
Ferenczy Jakab - Danielik József: Magyar írók. Életrajz-gyűjtemény. [I. köt.] Gyűjté: - - és - -. Kiegészítésül: Ferenczy Jakab: "Magyar irodalom és tudományosség történeté"-hez. Pest, 1856, Szent-István-Társulat,(Emich Gusztáv-ny.), VIII+641+X p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foxing foltos lapokkal, az utolsó lapon ceruzás bejegyzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518869
24909
524
Gulyás Judit, Szeleczky Ildikó: Gyűjtőszenvedély. Szentendre, 2008, Geobook Hungary. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house