Books: Other rarities Number of items: 769
3520013
24922
524
Emerson, R. W.: Esszék. Önbizalom, kompenzáció, körök, gazdagság, siker. 1995, Bagolyvár. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520032
24923
524
Jósika Miklós: Zrinyi, a költő. I-II. rész. [Egybekötve.] Regényes krónika a tizenhetedik századból. Pest, 1859., Heckenast Gusztáv, XVI+208; 223 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány, a címlapokon bejegyzésekkel, foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520093
24924
524
Petőfi Sándor összes versei I-II. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520099
24925
524
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina, 171+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520104
24926
524
Dolák-Saly Róbert: Agyatlantisz, avagy az ember tragédiája - Dolák-Saly Róbert gumiverzuma. Bp., 2009, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520174
24927
524
Osváth Pál: "Pandúrkorom emlékei..." és egyéb írások. 2010, Helikon. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520180
24928
524
Kiss Menyhért: Tábortűz és Talizmán, versek 1914-1918. Bp., 1918, Légrády Testvérek kiadása. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520368
24929
524
Utry Attila: Kő a nyelv alatt. A szerző, Utry Attila (1949-) író, népművelő, főiskolai docens által DEDIKÁLT példány! Kelet Könyvek 2. sz. Miskolc, 1987, Kelet Irodalmi Alkotócsoport, 51 p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520372
24930
524
,,A Nemzeti szalóny és Más". Válogatás a szőlősgyöröki Göre Gábor Humorkonferenciák előadásaiból. Szerk.: Keller Péter. [Bp.], 2021, magánkiadás, 238 p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520733
24931
524
Kertész Imre: Sorstalanság. Bp., [2005], Magvető, 333+[3] p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520973
24932
524
Thurzó Gábor: Bárány az akolban. Elbeszélések. A szerző, Thurzó Gábor (1912-1979) háromszoros József Attila-díjas író, kritikus, műfordító, forgatókönyvíró által DEDIKÁLT példány! Bp., 1963, Magvető, 260+4 p. Kiadói egészvászon kötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3521027
24933
524
Badics Ferenc: Fáy András életrajza. Bp., 1890, MTA (Franklin-ny.), 1 t.+ VIII+671+[1] p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house