Number of items: 769

Emerson, R. W.: Esszék. Önbizalom, kompenzáció, körök, gazdagság, siker. 1995, Bagolyvár. Kiadói papírkötés.
24922.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Jósika Miklós: Zrinyi, a költő. I-II. rész. [Egybekötve.] Regényes krónika a tizenhetedik századból. Pest, 1859., Heckenast Gusztáv, XVI+208; 223 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány, a címlapokon bejegyzésekkel, foltos lapokkal.
24923.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Petőfi Sándor összes versei I-II. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
24924.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina, 171+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés.
24925.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dolák-Saly Róbert: Agyatlantisz, avagy az ember tragédiája - Dolák-Saly Róbert gumiverzuma. Bp., 2009, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
24926.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Osváth Pál: "Pandúrkorom emlékei..." és egyéb írások. 2010, Helikon. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
24927.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kiss Menyhért: Tábortűz és Talizmán, versek 1914-1918. Bp., 1918, Légrády Testvérek kiadása.
24928.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Utry Attila: Kő a nyelv alatt. A szerző, Utry Attila (1949-) író, népművelő, főiskolai docens által DEDIKÁLT példány! Kelet Könyvek 2. sz. Miskolc, 1987, Kelet Irodalmi Alkotócsoport, 51 p. Kiadói papírkötés.
24929.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
,,A Nemzeti szalóny és Más". Válogatás a szőlősgyöröki Göre Gábor Humorkonferenciák előadásaiból. Szerk.: Keller Péter. [Bp.], 2021, magánkiadás, 238 p. Kiadói papírkötés.
24930.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kertész Imre: Sorstalanság. Bp., [2005], Magvető, 333+[3] p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24931.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Thurzó Gábor: Bárány az akolban. Elbeszélések. A szerző, Thurzó Gábor (1912-1979) háromszoros József Attila-díjas író, kritikus, műfordító, forgatókönyvíró által DEDIKÁLT példány! Bp., 1963, Magvető, 260+4 p. Kiadói egészvászon kötésben.
24932.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Badics Ferenc: Fáy András életrajza. Bp., 1890, MTA (Franklin-ny.), 1 t.+ VIII+671+[1] p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
24933.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events