Number of items: 769

[Suppan Vilmos]: Siculus Viator: A szentgáli csoda. Szövetkezeti regény. Bp., 1938.,"Hangya", 125+1 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, a borító elvált a könyvtesttől és a fűzése laza, a hátsó borítón és a hátsó szennylapon firkával, a hátsó szennylapon hiánnyal.
25162.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
25163.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
25164.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Gerhart Hauptmann: Alakok. Regény. Ford.: Hajdu Miklós. Bp.,1903, Magyar Hirlap, 131 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, 2 kijáró lappal.
25165.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kincs István: Édes Bözsike. Elbeszélések. Kőszeg, 1927, Emericanum, 232 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borító szélén kis sérüléssel, foltos borítóval.
25166.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Gelléri Andor Endre: Villám és esti tűz. [Bp., 1940.], Almanach, 95+1 p. Első kiadás. A borító T. Fekete Gizella munkája. Benne Berény Róbert Gelléri Andor Endréről készült rajzával. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
25167.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Sienkiewicz, Henrik: Sivatagban őserdőben. Elbeszélés. Lengyelből ford. Bányai Károly. Mühlbek Károly rajzaival illusztrált II. kiadás. Bp.,én. [1917],Szent-István-Társadalom, 348 p. + 4 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
25168.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Endrédy Zoltán Sándor: Tüzek közé keverve. Versek. A szerző, Endrédy Zoltán Sándor (1912-1996) katolikus pap, plébános, hittanár, költő által dedikált példány. Pápa, 1939, Szent Antal, 111+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel, sérült, részben szétváló fűzéssel. (Ritka!)
25169.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Sövényházyné Sándor Judit: ,,Ember lenni mindég, minden körülményben". Egy családfa levelei és virágai. A szerző, Sövényházyné Sándor Judit (1920-2003) erdélyi magyar költő által dedikált példány. Szeged, 2002, Bába és Társai, 131+(5) p. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval.
25170.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Czakó Tibor: Fekete kenyéren. - - versei. A szerző, Czakó Tibor (1906-1989) költő, író, műfordító, Kosztolányi Társaság főtitkára, gyógyszerész által Dr. Kiss Lajos (1900-1982) karmester, népzenekutató részére DEDIKÁLT példány. Novi Sad [Újvidék], 1939, "Urania"-ny., 1 t.+94 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
25171.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Márai Sándor: Füves könyv. Bp., 1943, Révai. Első kiadás. Ex librisszel. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
25172.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vegyes régi könyvtétel, 3 db: Pázmány Péter prédikácziója. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Madarász Flóris. Pozsony - Budapest, 1903, Kiadja Stampfel Károly. Kiadói papírkötés + Benedetto Croce: Az aesthetika alapelemei. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés + Bene Lajos: Számolástanítás az elemi iskola V-VI. osztályában. Bp., é.n., Szerzői. Kiadói papírkötés.
25173.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events