Books: Other rarities Number of items: 769
3358714
25402
524
Berkó Pál - Fehér Béla: Ki mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3401167
25403
524
Szathmáry László: Magyar alkémisták. Fónagy Iván előtanulmányával, Móra László utószavával és a szerző kisebb alkémiatörténeti írásaival. Sajtó alá rendezte: Gazda István. Tudománytár. Bp., 1986., Könyértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3401180
25404
524
Báthori Csaba: Hölderlin a toronyban. 1806-1843. Szövegdokumentumok. [Bp.], 1995., Új Mandátum. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3404248
25405
524
Tormay Cecile: Virágok városa - Szirének hazája. Jaschik Álmos rajzaival. (Bp.), 1935, Genius, 189+(1) p. Első kiadás. Kiadói zsinórfűzéses, hártyapapír borítású kartonált kötésben, a borító szélein a papírborítás kissé sérült. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3408977
25406
524
Finta Sándor: Vásárosok. Regény. [Bécs],1933, Szerzői, (Bécs, St. Gabirel Missziós-ny.), 354 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3410718
25407
524
Vladimir Iljics Lenin. Marx-Engels-Lenin Intézet Moszkva. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó, 1 t.+319+1 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült borítással a hátsó táblán. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3410751
25408
524
Jókai Mór - Bródy Sándor: Ráby Mátyás viszontagságai. Jókai Mór: Rab Ráby c. munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., 1915, Singer és Wolfner, 159+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkenyomokkal, bélyegzésekkel, foltos lapokkal, sérült kötéssel és laza, kijáró lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3425767
25409
524
Mátrai Ferenc Béla: Szabad órák. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Szegd, 1908, Engel Lajos. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3494288
25410
524
Krúdy Gyula: Mákvirágok kertje. Fehér Könyvek. Bp., 1914, Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494342
25411
524
Tolsztoj, Leó: Ilijics Iván halála. Ford.: Szabó Endre. Pataky László rajzaival. Képes Regénytár. Bp., én., Könyves Kálmán. + Gorkij,Maxim: Három elbeszélés. Egyetemes Regénytár. Bp., én.,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötések, kopott, kissé foltos borítókkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494353
25412
524
Mikszáth Kálmán: A fészek regényei. Egyetemes Regénytár II. évf. XVI. köt. Bp., 1887, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494356
25413
524
Bródy Sándor: Emberek, Faust orvos. Egyetemes Regénytár. Bp., 1888-1890, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötések, kissé kopott borítókkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house