Number of items: 769

Berkó Pál - Fehér Béla: Ki mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, kopottas állapotban.
25402.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Szathmáry László: Magyar alkémisták. Fónagy Iván előtanulmányával, Móra László utószavával és a szerző kisebb alkémiatörténeti írásaival. Sajtó alá rendezte: Gazda István. Tudománytár. Bp., 1986., Könyértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
25403.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Báthori Csaba: Hölderlin a toronyban. 1806-1843. Szövegdokumentumok. [Bp.], 1995., Új Mandátum. Kiadói papírkötés.
25404.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Tormay Cecile: Virágok városa - Szirének hazája. Jaschik Álmos rajzaival. (Bp.), 1935, Genius, 189+(1) p. Első kiadás. Kiadói zsinórfűzéses, hártyapapír borítású kartonált kötésben, a borító szélein a papírborítás kissé sérült.
25405.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Finta Sándor: Vásárosok. Regény. [Bécs],1933, Szerzői, (Bécs, St. Gabirel Missziós-ny.), 354 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
25406.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Vladimir Iljics Lenin. Marx-Engels-Lenin Intézet Moszkva. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó, 1 t.+319+1 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült borítással a hátsó táblán.
25407.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Jókai Mór - Bródy Sándor: Ráby Mátyás viszontagságai. Jókai Mór: Rab Ráby c. munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., 1915, Singer és Wolfner, 159+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkenyomokkal, bélyegzésekkel, foltos lapokkal, sérült kötéssel és laza, kijáró lapokkal.
25408.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Mátrai Ferenc Béla: Szabad órák. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Szegd, 1908, Engel Lajos. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
25409.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Krúdy Gyula: Mákvirágok kertje. Fehér Könyvek. Bp., 1914, Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
25410.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Tolsztoj, Leó: Ilijics Iván halála. Ford.: Szabó Endre. Pataky László rajzaival. Képes Regénytár. Bp., én., Könyves Kálmán. + Gorkij,Maxim: Három elbeszélés. Egyetemes Regénytár. Bp., én.,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötések, kopott, kissé foltos borítókkal.
25411.

Tolsztoj, Leó: Ilijics Iván halála. Ford.: Szabó Endre. Pataky László rajzaival. Képes Regénytár. Bp., én., Könyves Kálmán. +
Gorkij,Maxim: Három elbeszélés. Egyetemes Regénytár. Bp., én.,Singer és Wolfner.
Kiadói egészvászon-kötések, kopott, kissé foltos borítókkal.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Mikszáth Kálmán: A fészek regényei. Egyetemes Regénytár II. évf. XVI. köt. Bp., 1887, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.
25412.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Bródy Sándor: Emberek, Faust orvos. Egyetemes Regénytár. Bp., 1888-1890, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötések, kissé kopott borítókkal.
25413.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events