Books: Other rarities Number of items: 769
3494405
25414
524
Heltai Jenő: VII. Emánuel és kora. Modern Magyar Könyvtár. Bp., 1913., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494420
25415
524
Dosztojevszkij: Ördögök I-II. köt. Grill Klasszikus Regényei. Bp., én., Grill. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, kopott borítókkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494543
25416
524
Zsolt Béla: Bellegarde. Bp., én., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494681
25417
524
Mécs László összes versei 1920-1940. Számozott (6289.), a szerző, Mécs László (1895-1978) premontrei szerzetes, költő által aláírt példány. Bp., 1941, Athenaeum, 760 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494715
25418
524
Ady Endre összes versei. [Bp.], é.n. (cca 1940), Athenaeum, 1013 p. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494732
25419
524
A regény mesterei sorozat 2 kötete: Rudyard Kipling: A fény kialudt, Gaston Leroux: Hardigras. Bp., 1926-1927., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494792
25420
524
Babits Mihály összes versei. [Bp., 1942], Athenaeum, [4]+378+[2] p. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, néhány kissé gyűrött lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494813
25421
524
6 db könyv: Denis Diderot: Házasság és hűség. (Számozott, 625./1300 példány.); Eduard Mörike: A varázscipő.; C. F. Ramuz: A nagy-nagy sondrebondi háború.; Henry James: A csavar fordul egyet.; Joseph Conrad: Ifjúság.; Jules Supervielle: A gyermekrabló. (Helikon kiskönyvtár.) Bp., 1959-1969, Magyar Helikon. Vegyes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494921
25422
524
Verne, [Jules] Gyula: Bombarnac Claudius. Egy riporter jegyzőkönyve. Ford. Dr. Bányai Elemér. Bp.,én.,"Magyar Kereskedelmi Közlöny", 187 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3146108
25423
524
Szabó Dezső: Az egész látóhatár III. köt. Tanulmányok. Bp.,én.,Magyar Élet. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval III. kötetben teljes. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3188658
25424
524
Karinthy Frigyes: Együgyü lexikon. Bp., 1923, Pantheon,(Globus-ny.), 113+2 p. Átkötött félvászon-kötés, 12x9 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3196345
25425
524
Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó 2 db ALÁÍRT kötete: Egy volt könyvkiadó visszaemlékezései. Bp., 1982, szerzői, 39 p. Kiadói aranyozott műbörkötés, laza kötéssel. + Vörösváry László: Az élet derűje. Bp., 1988, a szerző kiadása. Gózon Lajos illusztrációival. Kiadói nyl-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house