Number of items: 769

Heltai Jenő: VII. Emánuel és kora. Modern Magyar Könyvtár. Bp., 1913., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
25414.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dosztojevszkij: Ördögök I-II. köt. Grill Klasszikus Regényei. Bp., én., Grill. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, kopott borítókkal.
25415.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Zsolt Béla: Bellegarde. Bp., én., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
25416.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Mécs László összes versei 1920-1940. Számozott (6289.), a szerző, Mécs László (1895-1978) premontrei szerzetes, költő által aláírt példány. Bp., 1941, Athenaeum, 760 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
25417.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Ady Endre összes versei. [Bp.], é.n. (cca 1940), Athenaeum, 1013 p. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
25418.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A regény mesterei sorozat 2 kötete: Rudyard Kipling: A fény kialudt, Gaston Leroux: Hardigras. Bp., 1926-1927., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kissé kopott borítóval.
25419.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Babits Mihály összes versei. [Bp., 1942], Athenaeum, [4]+378+[2] p. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, néhány kissé gyűrött lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
25420.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
6 db könyv: Denis Diderot: Házasság és hűség. (Számozott, 625./1300 példány.); Eduard Mörike: A varázscipő.; C. F. Ramuz: A nagy-nagy sondrebondi háború.; Henry James: A csavar fordul egyet.; Joseph Conrad: Ifjúság.; Jules Supervielle: A gyermekrabló. (Helikon kiskönyvtár.) Bp., 1959-1969, Magyar Helikon. Vegyes állapotban.
25421.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Verne, [Jules] Gyula: Bombarnac Claudius. Egy riporter jegyzőkönyve. Ford. Dr. Bányai Elemér. Bp.,én.,"Magyar Kereskedelmi Közlöny", 187 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel, kopott borítóval.
25422.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
25423.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Karinthy Frigyes: Együgyü lexikon. Bp., 1923, Pantheon,(Globus-ny.), 113+2 p. Átkötött félvászon-kötés, 12x9 cm.
25424.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó 2 db ALÁÍRT kötete: Egy volt könyvkiadó visszaemlékezései. Bp., 1982, szerzői, 39 p. Kiadói aranyozott műbörkötés, laza kötéssel. + Vörösváry László: Az élet derűje. Bp., 1988, a szerző kiadása. Gózon Lajos illusztrációival. Kiadói nyl-kötés.
25425.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events