Books: Other rarities Number of items: 769
3503113
25390
524
Móra Ferenc: Georgikon. Bp., én. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Ex libris-szel. Kiadói félvászon-kötés, napszítta borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503168
25391
524
Móra Ferenc: Iparosok, császárok, királyok és egyéb céhbeliek. Szeged, 1925, "Az Ipar",(Zachariás György "Mars" Könyvnyomdai Műintézete-ny.), 155+3 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503169
25392
524
Molnár Ferenc: Az aruvimi erdő titka és egyéb szatírák. Az Érdekes Ujság Könyvei. Bp.,[1916],Légrády, 1 (Molnár Ferenc portréja haditudósítóként) t.+226 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbejegyzéssel, a hátsó tábla belsején bejegyzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503207
25393
524
Az utcagyerek. Bp., 1941, Berea-ny.,31+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503214
25394
524
E. Kovács Gyula: Költeményei. Hozzákötve: Szomaházy István: Az Ujság. A hírlapírás műhelyéből. Goró Lajos rajzaival illusztrált. Bp., 1892-1893, Révai - Pesti Napló, 173+3;+182+10 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503220
25395
524
Vörösmarty Géza: Költemények. (1880-1883.) Bp., 1908., Athenaeum, 156 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503239
25396
524
Krudy Gyula: A magyar sasfiók. Bp.,[1944.],Fővárosi Könyvkiadó Kft. 1 t. + 187+5 p.+10 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503321
25397
524
Márai Sándor: Csuta. Regény. Bp.,(1946.), Révai, 211 p. Átkötött félvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503820
25398
524
Forgó Margit - Németh István: Angol humor. Térfás nyelvlecke. Bp., 1989. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503824
25399
524
Maeterlinck, Maurice: A kék madár. - - költői mesejátékának színes filmváltozata. Filmregényre átültette Kálmán Jenő. Bp., é.n., Sztár Filmmagazin,90+4 p. Hauswirth Magda Rajzaival. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3213684
25400
524
Kassák Lajos: Három történet. Bp.,(1935), Cserépfalvi, 308+4 p. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3357746
25401
524
Kaczér Illés: A király aludni akar. Budapest, é.n., Bíró Miklós kiadása. Első kiadás. Kiadói illusztrált (Kónya Sándor) papírkötés. klssé sérült {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house