Number of items: 769

Móra Ferenc: Georgikon. Bp., én. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Ex libris-szel. Kiadói félvászon-kötés, napszítta borítóval.
25390.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Móra Ferenc: Iparosok, császárok, királyok és egyéb céhbeliek. Szeged, 1925, "Az Ipar",(Zachariás György "Mars" Könyvnyomdai Műintézete-ny.), 155+3 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
25391.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Molnár Ferenc: Az aruvimi erdő titka és egyéb szatírák. Az Érdekes Ujság Könyvei. Bp.,[1916],Légrády, 1 (Molnár Ferenc portréja haditudósítóként) t.+226 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbejegyzéssel, a hátsó tábla belsején bejegyzésekkel.
25392.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Az utcagyerek. Bp., 1941, Berea-ny.,31+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.
25393.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
E. Kovács Gyula: Költeményei. Hozzákötve: Szomaházy István: Az Ujság. A hírlapírás műhelyéből. Goró Lajos rajzaival illusztrált. Bp., 1892-1893, Révai - Pesti Napló, 173+3;+182+10 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
25394.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Vörösmarty Géza: Költemények. (1880-1883.) Bp., 1908., Athenaeum, 156 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
25395.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Krudy Gyula: A magyar sasfiók. Bp.,[1944.],Fővárosi Könyvkiadó Kft. 1 t. + 187+5 p.+10 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
25396.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Márai Sándor: Csuta. Regény. Bp.,(1946.), Révai, 211 p. Átkötött félvászon-kötés.
25397.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Forgó Margit - Németh István: Angol humor. Térfás nyelvlecke. Bp., 1989. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25398.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25399.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25400.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
25401.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events