Number of items: 769

Pápay Sámuel: A magyar literatúra' esmérete. I. köt. I-II. rész. Magyar Minerva IV. köt. Veszprém, ,Eötvös Károly Megyei Könyvtár, XX+484+8 p. Megjelent 1500 példányban, ebből 300 számozott félbőr-kötésben. De ez számozatlan példány. Kiadói műbőr-kötés.
25270.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Nagy Bandó András - Sándor György: Furcsa pár-beszéd. Beszélgetőkönyv. Az egyik szerző, Nagy Bandó András által DEDIKÁLT példány! Orfű, én., Szamárfül. Kiadói kartonált papírkötés.
25271.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kincs István: Emberfaragás. Bp., [1940], Szent István-Társulat. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
25272.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3 db reprint kiadású könyv: P. Gegő Elek: A' moldvai magyar telepekről.; Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv.; Bezerédy Amália: Flóri könyve, 120 benyomott képpel. Változó állapotban.
25273.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
25274.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vadon Lehel: Országh László. A szerző, Vadon Lehel (1942- ) amerikanista, egyetemi tanár által dedikált példány. Eger, 1994, [Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola], 93+[1] p. Kiadói papírkötés.
25275.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Bp., [1918], Lampel R., 204 p. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, a belső kötéstáblán hiányos ex libris-szel.
25276.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Molnár Ferenc: Liliom. A testőr. A farkas. - - művei. Bp.,én.,Franklin, 270+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal.
25277.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bródy Sándor válogatott drámái. A Magyar Dráma Gyöngyszemei 6. Bp.,1996,Unikornis, 400+8 p. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés.
25278.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kemsei István: Feljegyzések a lyukas zoknikorszakból. A szerző, Kemsei István (1944-) József Attila-díjas költő, esszéista, kritikus, tanár, könyvtáros által DEDIKÁLT példány! Bp., 1978, Magvető, 84+2 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés.
25279.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bródy Sándor: A nap lovagja és más kisregények. A Magyar Próza Klasszikusai 48. Bp.,1997,Unikornis, 366+10 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
25280.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kézfogás. Válgatás a Kanadai Magyar Írók Szövetsége tagjainak munkáiból. Seres József szobrászművész rajzaival illusztrált. Toronto, 1977, Kanadai Magyar Írók Szövetsége, 100+3 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
25281.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events