Books: Other rarities Number of items: 769
3495364
25270
524
Pápay Sámuel: A magyar literatúra' esmérete. I. köt. I-II. rész. Magyar Minerva IV. köt. Veszprém, ,Eötvös Károly Megyei Könyvtár, XX+484+8 p. Megjelent 1500 példányban, ebből 300 számozott félbőr-kötésben. De ez számozatlan példány. Kiadói műbőr-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3495401
25271
524
Nagy Bandó András - Sándor György: Furcsa pár-beszéd. Beszélgetőkönyv. Az egyik szerző, Nagy Bandó András által DEDIKÁLT példány! Orfű, én., Szamárfül. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3496311
25272
524
Kincs István: Emberfaragás. Bp., [1940], Szent István-Társulat. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3496576
25273
524
3 db reprint kiadású könyv: P. Gegő Elek: A' moldvai magyar telepekről.; Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv.; Bezerédy Amália: Flóri könyve, 120 benyomott képpel. Változó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3496776
25274
524
Macue Basó: Százhetven haiku. Ford.: Fodor Ákos. Bp., 1998, Terebess. Kiadói papírkötés, újszerű, szép állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3498199
25275
524
Vadon Lehel: Országh László. A szerző, Vadon Lehel (1942- ) amerikanista, egyetemi tanár által dedikált példány. Eger, 1994, [Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola], 93+[1] p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3498906
25276
524
Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Bp., [1918], Lampel R., 204 p. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, a belső kötéstáblán hiányos ex libris-szel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3499399
25277
524
Molnár Ferenc: Liliom. A testőr. A farkas. - - művei. Bp.,én.,Franklin, 270+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3499406
25278
524
Bródy Sándor válogatott drámái. A Magyar Dráma Gyöngyszemei 6. Bp.,1996,Unikornis, 400+8 p. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3499554
25279
524
Kemsei István: Feljegyzések a lyukas zoknikorszakból. A szerző, Kemsei István (1944-) József Attila-díjas költő, esszéista, kritikus, tanár, könyvtáros által DEDIKÁLT példány! Bp., 1978, Magvető, 84+2 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3499865
25280
524
Bródy Sándor: A nap lovagja és más kisregények. A Magyar Próza Klasszikusai 48. Bp.,1997,Unikornis, 366+10 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3499923
25281
524
Kézfogás. Válgatás a Kanadai Magyar Írók Szövetsége tagjainak munkáiból. Seres József szobrászművész rajzaival illusztrált. Toronto, 1977, Kanadai Magyar Írók Szövetsége, 100+3 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house