Books: Other rarities Number of items: 769
3499975
25282
524
Szomory Dezső: Bella. Színmű három felvonásban. Bp., 1913, Singer és Wolfner, 160 p. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé koszos lappal, lapszéli sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3500438
25283
524
Madách-tanulmányok. Szerk.: Horváth Károly. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány! Bp., 1978, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3500442
25284
524
Sásdi Sándor: Akit visszavárnak. ALÁÍRT. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3501059
25285
524
Staud Géza: A Hamlet Magyarországon. Bibliográfiai Füzetek 7. Szerk.: Kozocsa Sándor. Bp., 1943. Kiadói papírkötés, foltos lapok, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3501403
25286
524
Rejtő Jenő 2 műve: Piszkos Fred a kapitány. Bp., 1958, Magvető. Papírkötés, foltos, kopott borítóval, foltos lapokkal.; A fehér folt. 1957, Neptun. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3501418
25287
524
Széchenyi István: Politikai programm töredékek. Bp., 1990, FSZEK. Megjelent 1000 példányban. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3501488
25288
524
Bátki Zoltán: Könnycseppek. - - válogatott versei. DEDIKÁLT! Szeged, 2010, Közélet Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3501618
25289
524
Feledhetetlen esztendők. Összeáll.: Szathmári Gábor. Az előszó írója, Kelemen Gyula által DEDIKÁLT! 1977,MSZBT. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3501649
25290
524
Döbrentey Ildikó: Beszélgetek az úrral. 21. századi imák. Angyal Júlia festőművész illusztrációival. Angyal Júlia által DEDIKÁLT! [Bp.],én. (2008-2009?), Szt. Gellért - Luther - Ekhó. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3502901
25291
524
Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. DEDIKÁLT! Bp., 1988, Szerző. Kiadói szakadt papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3503256
25292
524
Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Rajzolta - - maga' kezével 1784-1814. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Rexa Dezső. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 156+1 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3503821
25293
524
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. I-II. köt. [Egy kötetben]. Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, 1 (rézmetszetű címkép) t.+ 416 p.; 441+(7) p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, viseltes állapotban, kissé sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house