Number of items: 769

Szomory Dezső: Bella. Színmű három felvonásban. Bp., 1913, Singer és Wolfner, 160 p. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány kissé koszos lappal, lapszéli sérüléssel.
25282.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Madách-tanulmányok. Szerk.: Horváth Károly. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány! Bp., 1978, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
25283.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sásdi Sándor: Akit visszavárnak. ALÁÍRT. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.
25284.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Staud Géza: A Hamlet Magyarországon. Bibliográfiai Füzetek 7. Szerk.: Kozocsa Sándor. Bp., 1943. Kiadói papírkötés, foltos lapok, kopottas állapotban.
25285.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rejtő Jenő 2 műve:  Piszkos Fred a kapitány. Bp., 1958, Magvető. Papírkötés, foltos, kopott borítóval, foltos lapokkal.; A fehér folt. 1957, Neptun. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.
25286.

Rejtő Jenő 2 műve:
Piszkos Fred a kapitány. Bp., 1958, Magvető. Papírkötés, foltos, kopott borítóval, foltos lapokkal.;
A fehér folt. 1957, Neptun. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Széchenyi István: Politikai programm töredékek. Bp., 1990, FSZEK. Megjelent 1000 példányban. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés.
25287.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bátki Zoltán: Könnycseppek. - - válogatott versei. DEDIKÁLT! Szeged, 2010, Közélet Kiadó. Kiadói műbőr-kötés.
25288.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Feledhetetlen esztendők. Összeáll.: Szathmári Gábor. Az előszó írója, Kelemen Gyula által  DEDIKÁLT! 1977,MSZBT. Kiadói papírkötés.
25289.

Feledhetetlen esztendők. Összeáll.: Szathmári Gábor. Az előszó írója, Kelemen Gyula által
DEDIKÁLT! 1977,MSZBT. Kiadói papírkötés.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Döbrentey Ildikó: Beszélgetek az úrral. 21. századi imák. Angyal Júlia festőművész illusztrációival. Angyal Júlia által DEDIKÁLT! [Bp.],én. (2008-2009?), Szt. Gellért - Luther - Ekhó. Kiadói kartonált papírkötés.
25290.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. DEDIKÁLT! Bp., 1988, Szerző. Kiadói szakadt papírkötés, kissé kopottas állapotban.
25291.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok. Rajzolta - - maga' kezével 1784-1814. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Rexa Dezső. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 156+1 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült gerinccel.
25292.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. I-II. köt. [Egy kötetben]. Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, 1 (rézmetszetű címkép) t.+ 416 p.; 441+(7) p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, viseltes állapotban, kissé sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, foltos lapokkal.
25293.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events