Number of items: 769

Sass Sylvia: Hangok és képek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2004. Geopen. CD-melléklettel. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóval.
25258.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Káldi János: Tavaszt-kiáltó. DEDIKÁLT! Szombathely, 1975., Vas Megye Tanácsa. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
25259.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Turul Szépmíves Könyvek 3 kötet: Csukra Péter: A sárdombi háború, A két strázsa, B. Kovács Fréda: Rohanó áradt. Bp., Turul. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, kopott borítókkal.
25260.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Zsolt Béla: Kakasviadal. Bp., 1939, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
25261.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Farkas Pál 2 műve: Egy önkéntes naplója, A renegát. Modern Magyar Könyvtár. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon-kötések, kissé kopott borítókkal, kissé foltos lapélekkel, a második mű foltos.
25262.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Móricz Pál: Régi magyar élet. Modern Magyar Könyvtár. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
25263.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Komor András: Fischmann S. utódai. Bp.,[1929.], Pantheon, (Budapesti Hírlap-ny.), 308 p. 1. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
25264.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Török Sándor: Az idegen város. I-II. köt. Bp., én., Franklin., 220 p.; 227 p. Kiadói festett, modernista/avantgárd grafikával díszített egészvászon-kötések.
25265.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Mikszáth Kálmán munkái 3 kötete: Az én kortársaim I-II. köt., Töviskes látogatóban. Elbeszélések. Bp., 1908-1912., Révai - Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötések, kopott borítókkal, sérült gerincekkel.
25266.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Tóth-Máthé Miklós: Nábót szőlője. Novellák. A szerző, Tóth-Máthé Miklós (1936-2019) József Attila-díjas író, színművész által DEDIKÁLT példány! Bp., 1984., Református Zsinati Iroda, 185+1 p. Megjelent 3000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
25267.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dékány Kálmán: Megszállottak. DEDIKÁLT! Bp., 1961, Magvető. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
25268.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Barta Imre: Veres Péter alkotásai és vallomásai tükrében. DEDIKÁLT! Arcok és vallomások. Bp., 1977., Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, az elülső borító sarkán gyűrődéssel.
25269.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events