Books: Other rarities Number of items: 769
3482335
25258
524
Sass Sylvia: Hangok és képek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2004. Geopen. CD-melléklettel. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3482502
25259
524
Káldi János: Tavaszt-kiáltó. DEDIKÁLT! Szombathely, 1975., Vas Megye Tanácsa. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3494512
25260
524
Turul Szépmíves Könyvek 3 kötet: Csukra Péter: A sárdombi háború, A két strázsa, B. Kovács Fréda: Rohanó áradt. Bp., Turul. Kiadói aranyozott félvászon-kötések, kopott borítókkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3494521
25261
524
Zsolt Béla: Kakasviadal. Bp., 1939, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3494599
25262
524
Farkas Pál 2 műve: Egy önkéntes naplója, A renegát. Modern Magyar Könyvtár. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon-kötések, kissé kopott borítókkal, kissé foltos lapélekkel, a második mű foltos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3494603
25263
524
Móricz Pál: Régi magyar élet. Modern Magyar Könyvtár. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3494720
25264
524
Komor András: Fischmann S. utódai. Bp.,[1929.], Pantheon, (Budapesti Hírlap-ny.), 308 p. 1. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3494769
25265
524
Török Sándor: Az idegen város. I-II. köt. Bp., én., Franklin., 220 p.; 227 p. Kiadói festett, modernista/avantgárd grafikával díszített egészvászon-kötések. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3494787
25266
524
Mikszáth Kálmán munkái 3 kötete: Az én kortársaim I-II. köt., Töviskes látogatóban. Elbeszélések. Bp., 1908-1912., Révai - Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötések, kopott borítókkal, sérült gerincekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3495013
25267
524
Tóth-Máthé Miklós: Nábót szőlője. Novellák. A szerző, Tóth-Máthé Miklós (1936-2019) József Attila-díjas író, színművész által DEDIKÁLT példány! Bp., 1984., Református Zsinati Iroda, 185+1 p. Megjelent 3000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3495027
25268
524
Dékány Kálmán: Megszállottak. DEDIKÁLT! Bp., 1961, Magvető. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3495033
25269
524
Barta Imre: Veres Péter alkotásai és vallomásai tükrében. DEDIKÁLT! Arcok és vallomások. Bp., 1977., Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, az elülső borító sarkán gyűrődéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house