Number of items: 769

Szabó G. László: Vasrózsa. A szerző által DEDIKÁLT példány! Beszélgetés Törőcsik Marival. Bratislava/Pozsony, 1998., Madách-Posonium. Kiadói papírkötés. +  Magyar színész. Szerk.: Szenkovits Péter. Szomatbhely, 1997, Magánkiadás. Az előző kötet szerzője, Szabó G. László újságíró-író, tolmács, kulturális menedzser ajándékozási soraival. Kiadói papírkötés.
25378.

Szabó G. László: Vasrózsa. A szerző által DEDIKÁLT példány! Beszélgetés Törőcsik Marival. Bratislava/Pozsony, 1998., Madách-Posonium. Kiadói papírkötés. +
Magyar színész. Szerk.: Szenkovits Péter. Szomatbhely, 1997, Magánkiadás. Az előző kötet szerzője, Szabó G. László újságíró-író, tolmács, kulturális menedzser ajándékozási soraival. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jókai Anna: Szegény Sudár Anna. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp.,1989,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
25379.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Önarckép. Emlékkönyv Für Lajos tiszteletére. Szerk.: Bíró Friderika, Móricz Péter. Körmend, 2020., Körmendi Kulturális Központ, Múzeum és Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
25380.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gyurkó János emlékére. 1952-1996. Szerk.: Bartos Csilla, Nové Béla. Bp., 1977, Hatodik Síp Alapítvány. Megjelent 1000 példányban. Gyurkó János (1952-1996) építőmérnök, politikus. 1990 és 1994 között országgyűlési képviselő, 1993 és 1994 között környezetvédelmi és területfejlesztési miniszter. Kiadói kartonált papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban.
25381.

Gyurkó János emlékére. 1952-1996. Szerk.: Bartos Csilla, Nové Béla. Bp., 1977, Hatodik Síp Alapítvány. Megjelent 1000 példányban.
Gyurkó János (1952-1996) építőmérnök, politikus. 1990 és 1994 között országgyűlési képviselő, 1993 és 1994 között környezetvédelmi és területfejlesztési miniszter.
Kiadói kartonált papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Drunvalo Melchizedek: Az élet virágának ősi titka. I. kötet. Eredeti cím: The ancient secret of the flower of life. Fordította: Patkós Szilvia. Budakeszi, 1999., Mandala-Véda. Kiadói papírkötésben.
25382.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25383.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
25384.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ady Endre összes versei. Bp., én., Athenaeum, 1013 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
25385.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
[Kausz József] Nagysolymosi: Égő sebeink! Hévízgyörk, 1934, Szerzői kiadás (Bp., Korda Rt.-ny.), 171 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
25386.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Veres Péter: Parasztsors, magyar sors. [Bp.], én., Magyar Élet, 287+9 p. Kiadói papírkötés, laza kötéssel.
25387.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Stefan Zweig: A rendőrminiszter. Fouché élete. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp.,én.,Pantheon. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
25388.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Csathó Kálmán: Te csak pipálj Ladányi. Egy úri penzió története. Bp., 1920, Singer és Wolfner. 3. kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
25389.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events