Books: Other rarities Number of items: 769
3479414
25378
524
Szabó G. László: Vasrózsa. A szerző által DEDIKÁLT példány! Beszélgetés Törőcsik Marival. Bratislava/Pozsony, 1998., Madách-Posonium. Kiadói papírkötés. + Magyar színész. Szerk.: Szenkovits Péter. Szomatbhely, 1997, Magánkiadás. Az előző kötet szerzője, Szabó G. László újságíró-író, tolmács, kulturális menedzser ajándékozási soraival. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3481944
25379
524
Jókai Anna: Szegény Sudár Anna. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp.,1989,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3481954
25380
524
Önarckép. Emlékkönyv Für Lajos tiszteletére. Szerk.: Bíró Friderika, Móricz Péter. Körmend, 2020., Körmendi Kulturális Központ, Múzeum és Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3481971
25381
524
Gyurkó János emlékére. 1952-1996. Szerk.: Bartos Csilla, Nové Béla. Bp., 1977, Hatodik Síp Alapítvány. Megjelent 1000 példányban. Gyurkó János (1952-1996) építőmérnök, politikus. 1990 és 1994 között országgyűlési képviselő, 1993 és 1994 között környezetvédelmi és területfejlesztési miniszter. Kiadói kartonált papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3482258
25382
524
Drunvalo Melchizedek: Az élet virágának ősi titka. I. kötet. Eredeti cím: The ancient secret of the flower of life. Fordította: Patkós Szilvia. Budakeszi, 1999., Mandala-Véda. Kiadói papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3497019
25383
524
Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3497909
25384
524
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3502898
25385
524
Ady Endre összes versei. Bp., én., Athenaeum, 1013 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503028
25386
524
[Kausz József] Nagysolymosi: Égő sebeink! Hévízgyörk, 1934, Szerzői kiadás (Bp., Korda Rt.-ny.), 171 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503040
25387
524
Veres Péter: Parasztsors, magyar sors. [Bp.], én., Magyar Élet, 287+9 p. Kiadói papírkötés, laza kötéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503098
25388
524
Stefan Zweig: A rendőrminiszter. Fouché élete. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp.,én.,Pantheon. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503104
25389
524
Csathó Kálmán: Te csak pipálj Ladányi. Egy úri penzió története. Bp., 1920, Singer és Wolfner. 3. kiadás. Átkötött félvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house