Books: Other rarities Number of items: 769
3460228
25174
524
Kiss József és kerek asztala. A költő prózai írásai és kortársainak visszaemlékezései. Bp., 1934. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3460383
25175
524
Tömörkény István: Vizenjárók és kétkézi munkások. Szeged, 1902, Engel Lajos. Kiadói egészvászon kötés, széteső, viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3460574
25176
524
Szabó Endre: Sírva-vigadók. Debrecen, 1897, Debreczeni Hírlap. Félvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3464185
25177
524
Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. 943. számozott példány. Gy. Szabó Béla metszeteivel. Kiadói egészbőr kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3464210
25178
524
Erdész Jánosné: Erna. Egy titkárnő életútja és munkasikerei. DEDIKÁLT! 2002, Magánkiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3467838
25179
524
Jean-Luc Hennig: Der Hintern. Geschichte eines markanten Körperteils. Ford.: Sabine Lorenz, Felix Seewöster. Köln, 1998, vgs. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3475671
25180
524
Finta Sándor: Vásárosok. Regény. [Bécs], 1933, szerzői kiadás (St. Gabriel Misszios-ny.), 354 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3478336
25181
524
Elisabeth Haich: Beavatás I-II. köt. Óegyiptomi misztériumok. Bp., 1994, Édesvíz. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3478339
25182
524
Victor Davich: 8 perces meditáció. Ford.: Miklódy Erika. Bp., 2013, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3478415
25183
524
Michael White: Leonardo, az első tudós. Ford.: Getto Katalin. Pécs,2005,Alexandra. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal és borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3481725
25184
524
Orbán János Dénes: Vajda Albert ismét csütörtököt mond. DEDIKÁLT! Bp., 2018. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3482006
25185
524
A Franklin kézi lexikona. I-III. köt. [Teljes]. Bp., 1911-1912, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű, szecessziós félvászon-kötés, kopott borítókkal, sérült gerincekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house