https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 769

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Babits Mihály: A gólyakalifa. Kass János illusztrációival. [Bp.], 1964, Magyar Helikon. 1118/1600. számozott példány. Kiadói bőr kötés, jó állapotban.
1
25198.

Babits Mihály: A gólyakalifa. Kass János illusztrációival. [Bp.], 1964, Magyar Helikon. 1118/1600. számozott példány. Kiadói bőr kötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Fekete István: Csend. 1965, Kozmosz Könyvek. Első kiadás! Bozóky Mária rajzaival. Kiadói foltos papírkötés, kopottas állapotban.
1
25199.

Fekete István: Csend. 1965, Kozmosz Könyvek. Első kiadás! Bozóky Mária rajzaival. Kiadói foltos papírkötés, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Koroda Miklós: Megvilágosodott már. Bp.,1963, Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. A szerző által dedikált.
1
25200.

Koroda Miklós: Megvilágosodott már. Bp.,1963, Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. A szerző által dedikált.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mérleg sorozat 6 kötete: Sontag, Susan: A betegség mint metafora. + Bertolt Brecht: Munkanapló. 1938-1955. + Cs. Szabó László: Görögökről. + Montaigne: A tapasztalásról. + Joan Didion: Salvador + Falk Miksa: Falk Miksa: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála Bp., 1983-86, Európa. Kiadói papírkötés.
1
25201.

Mérleg sorozat 6 kötete: Sontag, Susan: A betegség mint metafora. + Bertolt Brecht: Munkanapló. 1938-1955. + Cs. Szabó László: Görögökről. + Montaigne: A tapasztalásról. + Joan Didion: Salvador + Falk Miksa: Falk Miksa: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála Bp., 1983-86, Európa. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kocsis László: Két külön világ. Versek. DEDIKÁLT! Bp., (1936.), Szent István-Társulat, 120 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, foltos, szakadozott borítóval, foltos címlappal.
1
25202.

Kocsis László: Két külön világ. Versek. DEDIKÁLT! Bp., (1936.), Szent István-Társulat, 120 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, foltos, szakadozott borítóval, foltos címlappal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3 db könyv - Szántó Tibor: Könyvtervezés; Szabó László: Tipográfiai kalauz; dr. Lovász Kálmán: A nyomtatás elmélete. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
1
25203.

3 db könyv - Szántó Tibor: Könyvtervezés; Szabó László: Tipográfiai kalauz; dr. Lovász Kálmán: A nyomtatás elmélete. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lion Feuchtwanger: Államférfiak, cselszövők, bohémek. Regény. 1-2. köt. [Egy kötetben.] Ford.: László Ferenc. Bp., 1948., Nova. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
1
25204.

Lion Feuchtwanger: Államférfiak, cselszövők, bohémek. Regény. 1-2. köt. [Egy kötetben.] Ford.: László Ferenc. Bp., 1948., Nova. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sartre, Jean-Paul: Az undor. Bp., 1968, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1
25205.

Sartre, Jean-Paul: Az undor. Bp., 1968, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ossip Schubin: Asbein. Egy művész életéből. Ford.: Báró Ó-Y. Bp., 1891., Athenaeum, 471 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével, a címlapon bélyegzésekkel.
1
25206.

Ossip Schubin: Asbein. Egy művész életéből. Ford.: Báró Ó-Y. Bp., 1891., Athenaeum, 471 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével, a címlapon bélyegzésekkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Moliere: Don Juan. Ford.: Illyés Gyula. Kétnyelvű Remekművek VI. Bp., [1944], Franklin-Társulat, 149+(3) p. Magyar és francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
25207.

Moliere: Don Juan. Ford.: Illyés Gyula. Kétnyelvű Remekművek VI. Bp., [1944], Franklin-Társulat, 149+(3) p. Magyar és francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vedres-Nagy Ibolya - Vedres Ferenc: Fény kavarog a szélben. Mindkét szerző által dedikált, ill. aláírt példány. Kondár Ferenc illusztrációival. Kiskunmajsa, 2015, Majsa Lapnyomda, 81+(1) p. Kiadói papírkötés.
1
25208.

Vedres-Nagy Ibolya - Vedres Ferenc: Fény kavarog a szélben. Mindkét szerző által dedikált, ill. aláírt példány. Kondár Ferenc illusztrációival. Kiskunmajsa, 2015, Majsa Lapnyomda, 81+(1) p. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hodász András: Magzatméz. A szerző által dedikált példány! Bp., 2006, Hód 93 Bt., 56+(4) p. Kiadói papírkötés.
1
25209.

Hodász András: Magzatméz. A szerző által dedikált példány! Bp., 2006, Hód 93 Bt., 56+(4) p. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment