Books: Other rarities Number of items: 769
3482412
25198
524
2200
Babits Mihály: A gólyakalifa. Kass János illusztrációival. [Bp.], 1964, Magyar Helikon. 1118/1600. számozott példány. Kiadói bőr kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3503400
25199
524
2200
Fekete István: Csend. 1965, Kozmosz Könyvek. Első kiadás! Bozóky Mária rajzaival. Kiadói foltos papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3371900
25200
524
Koroda Miklós: Megvilágosodott már. Bp.,1963, Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. A szerző által dedikált. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3389067
25201
524
Mérleg sorozat 6 kötete: Sontag, Susan: A betegség mint metafora. + Bertolt Brecht: Munkanapló. 1938-1955. + Cs. Szabó László: Görögökről. + Montaigne: A tapasztalásról. + Joan Didion: Salvador + Falk Miksa: Falk Miksa: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála Bp., 1983-86, Európa. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3393163
25202
524
Kocsis László: Két külön világ. Versek. DEDIKÁLT! Bp., (1936.), Szent István-Társulat, 120 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, foltos, szakadozott borítóval, foltos címlappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3393438
25203
524
3 db könyv - Szántó Tibor: Könyvtervezés; Szabó László: Tipográfiai kalauz; dr. Lovász Kálmán: A nyomtatás elmélete. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3394194
25204
524
Lion Feuchtwanger: Államférfiak, cselszövők, bohémek. Regény. 1-2. köt. [Egy kötetben.] Ford.: László Ferenc. Bp., 1948., Nova. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3401986
25205
524
Sartre, Jean-Paul: Az undor. Bp., 1968, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3409129
25206
524
Ossip Schubin: Asbein. Egy művész életéből. Ford.: Báró Ó-Y. Bp., 1891., Athenaeum, 471 p. Átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével, a címlapon bélyegzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3415301
25207
524
Moliere: Don Juan. Ford.: Illyés Gyula. Kétnyelvű Remekművek VI. Bp., [1944], Franklin-Társulat, 149+(3) p. Magyar és francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3415497
25208
524
Vedres-Nagy Ibolya - Vedres Ferenc: Fény kavarog a szélben. Mindkét szerző által dedikált , ill. aláírt példány. Kondár Ferenc illusztrációival. Kiskunmajsa, 2015, Majsa Lapnyomda, 81+(1) p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3415596
25209
524
Hodász András: Magzatméz. A szerző által dedikált példány! Bp., 2006, Hód 93 Bt., 56+(4) p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house