https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 769

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Benedek Elek: Édes anyaföldem! Egy nép s egy ember története. 2013, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
25078.

Benedek Elek: Édes anyaföldem! Egy nép s egy ember története. 2013, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Fekete István: Őszi vásár. Bp., 1962, Magvető Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
1
25079.

Fekete István: Őszi vásár. Bp., 1962, Magvető Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Mariay Ödön: Aranyszáju Zongh. Novellák. Bp., 1917.,Táltos, (Világosság-ny.), 188+2 p. Egyetlen kiadás. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval.
1
25080.

Mariay Ödön: Aranyszáju Zongh. Novellák. Bp., 1917.,Táltos, (Világosság-ny.), 188+2 p. Egyetlen kiadás. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
4D sorozat 12 kötete. Bp., 1987-1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötések.
1
25081.

4D sorozat 12 kötete. Bp., 1987-1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötések.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére I-II. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
25082.

Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére I-II. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Sinka István: Fekete bojtár vallomásai II. köt. Bp., 1944, Magyar Élet, 214 p. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, de alapvetően jó példány.
1
25083.

Sinka István: Fekete bojtár vallomásai II. köt. Bp., 1944, Magyar Élet, 214 p. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, de alapvetően jó példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vegyes dedikált könyv tétel, 11 db: Kristóf Attila: Én nem tudom... (1994-1998).; Nádasdi Éva: Égi kikötők.; Kántor Zsolt: Világültetés., Rostás Gergely: Hullámverés.; stb. Vegyes állapotban.
1
25084.

Vegyes dedikált könyv tétel, 11 db: Kristóf Attila: Én nem tudom... (1994-1998).; Nádasdi Éva: Égi kikötők.; Kántor Zsolt: Világültetés., Rostás Gergely: Hullámverés.; stb. Vegyes állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vegyes könyvtétel, egy kivétellel jó állapotban
1
25085.

Vegyes könyvtétel, egy kivétellel jó állapotban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kovács Gábor, Ujfalvi: Toldi éjszakája. Epikai költemény. Arany János nyomán írta - -    Marosvásárhely, 1943. Turáni ny. 32 l., 2 lev. Foltos kiadói papírborítóban. Ex librissel
1
25086.

Kovács Gábor, Ujfalvi: Toldi éjszakája. Epikai költemény. Arany János nyomán írta - - Marosvásárhely, 1943. Turáni ny. 32 l., 2 lev. Foltos kiadói papírborítóban. Ex librissel

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Püski István - Gulay István: "Ismertem az írók körüli mágneses teret". Püski Sándor élete hagyatékának tükrében I. 1929-1945. DEDIKÁLT! Bp., 2015, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
25087.

Püski István - Gulay István: "Ismertem az írók körüli mágneses teret". Püski Sándor élete hagyatékának tükrében I. 1929-1945. DEDIKÁLT! Bp., 2015, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nagy Gyula: A Grállovagok. Parszivál, Artusz, Gawan, Lanzelot és Lohengrin története. Hősköltemény. A XI-XIII. századbeli brit, ófrancia és német eposzokból és lovagregényekből összeáll és ford.: - - . Győr, 1927, Győregyházmegyei Alap-ny., 432 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, egy kijáró lappal.
1
25088.

Nagy Gyula: A Grállovagok. Parszivál, Artusz, Gawan, Lanzelot és Lohengrin története. Hősköltemény. A XI-XIII. századbeli brit, ófrancia és német eposzokból és lovagregényekből összeáll és ford.: - - . Győr, 1927, Győregyházmegyei Alap-ny., 432 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, egy kijáró lappal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Frankenburg Adolf: Őszinte vallomásoklytatása. I-II. köt. Pest, 1861, Heckenast 245 +247 p. Korabeli javított papírkötésben, előzéklapokon és címlapon ceruzás firkákkal, könyvtest kis részben elvált.
1
25089.

Frankenburg Adolf: Őszinte vallomásoklytatása. I-II. köt. Pest, 1861, Heckenast 245 +247 p. Korabeli javított papírkötésben, előzéklapokon és címlapon ceruzás firkákkal, könyvtest kis részben elvált.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment