Books: Other rarities Number of items: 769
3409169
25066
524
3200
Mikszáth Kálmán - Mikszáth Albert: Az amerikai menyecske. Regény. - - ötlete nyomán írta - -. Mikszáth Kálmán előszavával. Bp., 1918, "Kultura", 237+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, foxing foltos lapokkal, 4 kijáró lappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3410727
25067
524
3200
Szabó József: Miért nősülsz, fiam?... 1945-ös könyvnapi DEDIKÁCIÓVAL. Bp., 1943, Dante, 372 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakad, hiányos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3423377
25068
524
3200
Kozma, Elemer: My life. An autobiography. DEDIKÁLT! 1992, Hallmark Editions. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3439930
25069
524
3200
Kelényi B. Ottó: Egy magyar humanista glosszái Erasmus Adagia-jához. A szerző, Kelényi B. Ottó (1897-1944) könyvtáros, bibliográfus, történész által DEDIKÁLT , dátumozott (1940 dec. 16.)példány! Tanulmányok XIII. Bp.,[1940.],Fővárosi Könyvtár, (Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny.), 1 t. + 99 p. Papírkötés, borító nélküli példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3457307
25070
524
3200
Vas Gereben munkái, 2 kötet: A régi jó idők.; A pörös atyafiak. Vas Gereben munkáinak együttes képes kiadása I. és III. köt. Bp., [1886], Méhner Vilmos, 1 t.+ 518+(2) p.; 462+(2) p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az egyik kötetben kijáró címképpel és címlappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3457395
25071
524
3200
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Ford.: György Aladár és Illésy Piroska. Bp.,1909, Franklin, Harmadik kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3457451
25072
524
3200
Verne Gyula: Két évi vakáció. Fordította Huszár Imre. Bp., Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3464203
25073
524
3200
Standeisky Éva: Kassák, az ember és közszereplő. DEDIKÁLT! Bp., 2007, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3475654
25074
524
3200
Szomory Dezső: A tudósok I-II. Regény a modern magyar társadalom életéből. Bp., 2016, Múlt és Jövő Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3478806
25075
524
3200
Dante Komédiája. Ford.: Babits Mihály. I-III. köt. Tizenkét régi kép hasonmásával kötetenként, Zádor István könyvdíszeivel. Babits Mihály nyomtatott soraival. I. köt.: A pokol. II. köt.: A purgatórium. III. köt.: A paradicsom. Bp., 1913-1922, Révai, 4+332 p. + XII t.; 2+296 p.+XII t.; 320 p.+XII t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, (kétféle kötésben), kopott borítóval, az I. kötet sérült gerinccel, az I-II. kötet hiányzó címlappal, a II. kötet szakadt elülső szennylappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3478854
25076
524
3200
Fehér Tibor: Maszk. A színész arca. Méreiné Wellesz Ella 32 eredeti fényképfelvételével. [Bp.],1943.,Dr. Vajna és Bokor, 32 p.+16 t. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, sérült gerinccel és szakadt, részben hiányos papírborítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3480707
25077
524
3200
Weöres Sándor: Versuri. Bucuresti, 1972, Editure Univers. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house