Number of items: 769

Mikszáth Kálmán - Mikszáth Albert: Az amerikai menyecske. Regény. - - ötlete nyomán írta - -. Mikszáth Kálmán előszavával. Bp., 1918, "Kultura", 237+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, foxing foltos lapokkal, 4 kijáró lappal.
25066.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szabó József: Miért nősülsz, fiam?... 1945-ös könyvnapi DEDIKÁCIÓVAL. Bp., 1943, Dante, 372 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakad, hiányos borítóval.
25067.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Kozma, Elemer: My life. An autobiography. DEDIKÁLT! 1992, Hallmark Editions. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
25068.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Kelényi B. Ottó: Egy magyar humanista glosszái Erasmus Adagia-jához. A szerző, Kelényi B. Ottó (1897-1944) könyvtáros, bibliográfus, történész által DEDIKÁLT, dátumozott (1940 dec. 16.)példány! Tanulmányok XIII. Bp.,[1940.],Fővárosi Könyvtár, (Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny.), 1 t. + 99 p. Papírkötés, borító nélküli példány.
25069.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Vas Gereben munkái, 2 kötet: A régi jó idők.; A pörös atyafiak. Vas Gereben munkáinak együttes képes kiadása I. és III. köt. Bp., [1886], Méhner Vilmos, 1 t.+ 518+(2) p.; 462+(2) p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az egyik kötetben kijáró címképpel és címlappal.
25070.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Ford.: György Aladár és Illésy Piroska. Bp.,1909, Franklin, Harmadik kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
25071.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Verne Gyula: Két évi vakáció. Fordította Huszár Imre. Bp., Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
25072.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Standeisky Éva: Kassák, az ember és közszereplő. DEDIKÁLT! Bp., 2007, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25073.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Szomory Dezső: A tudósok I-II. Regény a modern magyar társadalom életéből. Bp., 2016, Múlt és Jövő Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
25074.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Dante Komédiája. Ford.: Babits Mihály. I-III. köt. Tizenkét régi kép hasonmásával kötetenként, Zádor István könyvdíszeivel. Babits Mihály nyomtatott soraival. I. köt.: A pokol. II. köt.: A purgatórium. III. köt.: A paradicsom. Bp., 1913-1922, Révai, 4+332 p. + XII t.; 2+296 p.+XII t.; 320 p.+XII t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, (kétféle kötésben), kopott borítóval, az I. kötet sérült gerinccel, az I-II. kötet hiányzó címlappal, a II. kötet szakadt elülső szennylappal.
25075.

Dante Komédiája. Ford.: Babits Mihály. I-III. köt. Tizenkét régi kép hasonmásával kötetenként, Zádor István könyvdíszeivel. Babits Mihály nyomtatott soraival.
I. köt.: A pokol. II. köt.: A purgatórium. III. köt.: A paradicsom.
Bp., 1913-1922, Révai, 4+332 p. + XII t.; 2+296 p.+XII t.; 320 p.+XII t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, (kétféle kötésben), kopott borítóval, az I. kötet sérült gerinccel, az I-II. kötet hiányzó címlappal, a II. kötet szakadt elülső szennylappal.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Fehér Tibor: Maszk. A színész arca. Méreiné Wellesz Ella 32 eredeti fényképfelvételével. [Bp.],1943.,Dr. Vajna és Bokor, 32 p.+16 t. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, sérült gerinccel és szakadt, részben hiányos papírborítóval.
25076.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Weöres Sándor: Versuri. Bucuresti, 1972, Editure Univers. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés.
25077.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events