Available for bidding
25070.
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
3 200 HUF
Vas Gereben munkái, 2 kötet: A régi jó idők.; A pörös atyafiak. Vas Gereben munkáinak együttes képes kiadása I. és III. köt. Bp., [1886], Méhner Vilmos, 1 t.+ 518+(2) p.; 462+(2) p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az egyik kötetben kijáró címképpel és címlappal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |