Number of items: 769

Kiss József: Utolsó versek (1920-1921). Bp., 1921, Athenaeum. Kiadói papírkötés, ázásnyommal, kopottas állapotban.
25318.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Földessy Gyula: Ady-tanulmányok. Ethika Könyvtár V. Bp., 1921, Ethika Tudományterjesztő és Könyvkiadó Rt. Papírkötésben, kopottas állapotban.
25319.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Móra Ferenc: Könnyes könyv. Bp., 1933, Genius. 3. kiadás. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, két kijáró lappal, kissé kopott borítóval.
25320.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Móricz Zsigmond: Pipacsok a tengeren. Szigethy István rajzaival. Bp.,én.,Athenaeum, 127+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, sérült, szétvált kötéssel.
25321.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
25322.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25323.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25324.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Mikszáth Kálmánnal kapcsolatos 5 db könyv és nyomtatvány. Mikszáth Kálmán: A lohinai fű. Szerk. és az utószót írta Praznovszky Mihály. Mikszáth könyvestéka 1. Horpács, 2003, ETO-Print. 40 p. Kiadói papírkötés. + Pásztor Sándorné: Mikszáth és a ,,Görbeország". Szerk. és az utószót írta Praznovszky Mihály. Mikszáth könyvestéka 3. Horpács, 2005, Mikszáth Kálmán Társaság. 40 p. Kiadói papírkötés. + Palócföld. Irodalmi, művészeti, közéleti folyóirat '97/II. A nagy palóc. 150 éve született Mikszáth Kálmán. Salgótarján, 1997, Balassi Bálint Könyvtár. 127-288 p. Kiadói papírkötés. + Csongrády Béla: "Remény a csillag..." Újabb fejezetek a Nógrád megyei Madách-kultusz történetéből (1999-2004). Különlenyomat az 50 éves Palócföld 2004. évi 5. számából. Salgótarján, 2004, Balassi Bálint Megyei Könyvtár. 499-528 p. Kiadói papírkötés. + Praznovszky Mihály (szerk.): 150 éve született Mikszáth Kálmán 1847-1910. Az emlékév programjai 1997. Kiadói papírkötés.
25325.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25326.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2 db Kőris Emil: Égzengés. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban + Kőris Emil: Forgószél. Bp., 1974, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
25327.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
25328.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Melczer Tibor: Radnóti Miklós Gyökér című veréséről. Különlenyomat az Irodalomtörténeti Közlemények 1970. évi. 5.-6. számából. (Dedikált!) Bp., 1970, (Akadémiai Nyomda), 721-734 p. Kiadói papírkötés. A szerző, Melczer Tibor (1945-2001) irodalomtörténész, Babits Mihály és Radnóti Miklós költészetének kutatója által dedikált példány.
25329.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events