https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 769

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szépfalusi József-Turi József: Ábránd. A szerzők nevében, Szépfalusi József által DEDIKÁLT példány! Szeged, 2003, Bába. Kiadói papírkötés.
1
25438.

Szépfalusi József-Turi József: Ábránd. A szerzők nevében, Szépfalusi József által DEDIKÁLT példány! Szeged, 2003, Bába. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Füry Lajos: Barkócafabot. München, 1960, Mikes Kelemen Kör. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
1
25439.

Füry Lajos: Barkócafabot. München, 1960, Mikes Kelemen Kör. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Sárkány József (szerk.): XIX. Országos Kerámia Biennálé. Pécs, 2006, Janus Pannonius Múzeum.x. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
25440.

Sárkány József (szerk.): XIX. Országos Kerámia Biennálé. Pécs, 2006, Janus Pannonius Múzeum.x. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült
1
25441.

Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Madách Imre munkásságát ismertető 2 db könyv: Nagyné Nemes Györgyi, Andor Csaba: Madách Imre rajzai és festményei. Képek egy életmű hátteréről. Balassagyarmat-Budapest, 1997, Madách Irodalmi Társaság. Fekete-fehér és színes képekkel, Madách Imre képzőművészeti alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Tarjányi Eszter, Bene Kálmán (szerk.): VIII. Madách Szimpózium. Budapest-Balassagyarmat, 2001, Madách Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
1
25442.

Madách Imre munkásságát ismertető 2 db könyv: Nagyné Nemes Györgyi, Andor Csaba: Madách Imre rajzai és festményei. Képek egy életmű hátteréről. Balassagyarmat-Budapest, 1997, Madách Irodalmi Társaság. Fekete-fehér és színes képekkel, Madách Imre képzőművészeti alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Tarjányi Eszter, Bene Kálmán (szerk.): VIII. Madách Szimpózium. Budapest-Balassagyarmat, 2001, Madách Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Katz, Richard: Kert a hegyek között. Ford.: Déry Tibor, Fenyő László. Bp., 1937, Grill Károly, 276 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
25443.

Katz, Richard: Kert a hegyek között. Ford.: Déry Tibor, Fenyő László. Bp., 1937, Grill Károly, 276 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
[Jánosi György]: Jánosi Márta: Az édes boldogság. Versek. [Bp., 1942.], Jánosi György, 124 p.+ 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés, nyéki Zeke Gyula (1895-1976) gyöngyfai református lelkész névbélyegzésével és névbejegyzésével.
1
25444.

[Jánosi György]: Jánosi Márta: Az édes boldogság. Versek. [Bp., 1942.], Jánosi György, 124 p.+ 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés, nyéki Zeke Gyula (1895-1976) gyöngyfai református lelkész névbélyegzésével és névbejegyzésével.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
S. Bokor Malvin: Velencések. Történelmi regény az ifjúság számára. Bp., 1925, Szent István-Társulat, 164 p. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbélyegzővel.
1
25445.

S. Bokor Malvin: Velencések. Történelmi regény az ifjúság számára. Bp., 1925, Szent István-Társulat, 164 p. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbélyegzővel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Thackeray, W. M.: Hiúság vására. Bp., 2019, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, előzéklapból egy darab kivágva, egyébként jó állapotban.
1
25446.

Thackeray, W. M.: Hiúság vására. Bp., 2019, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, előzéklapból egy darab kivágva, egyébként jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
5 db ezotériával kapcsolatos könyv - Budd Hopkins: Missing Time; Whitley Strieber: Communion; Ellen Crystal: Csendes invázió; Hargitai Károly: UFO szuperjövő; George C. Andrews: Földönkívüliek közöttünk. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
25447.

5 db ezotériával kapcsolatos könyv - Budd Hopkins: Missing Time; Whitley Strieber: Communion; Ellen Crystal: Csendes invázió; Hargitai Károly: UFO szuperjövő; George C. Andrews: Földönkívüliek közöttünk. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Uli Stein: Macht kein' Scheiss, Jungs! Oldenburg, 1993, Lappan. Egészoldalas karikatúrákkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
25448.

Uli Stein: Macht kein' Scheiss, Jungs! Oldenburg, 1993, Lappan. Egészoldalas karikatúrákkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Dumas, Alexander: Clémenceau története. Egy vádlott emlékiratai Emich Gusztáv, Budapest, 1867, 324 p. Kiadói vászonkötésben
1
25449.

Dumas, Alexander: Clémenceau története. Egy vádlott emlékiratai Emich Gusztáv, Budapest, 1867, 324 p. Kiadói vászonkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February


End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment