https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 769

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Betűország harmadik virágos kertje. Olvasókönyv a fővárosi népiskolák III. osztálya számára. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 188 p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
25462.

Betűország harmadik virágos kertje. Olvasókönyv a fővárosi népiskolák III. osztálya számára. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 188 p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Losonci Miklós: Lapaj unokája A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2000, Bíró Family. Kiadói papírkötés.
1
25463.

Losonci Miklós: Lapaj unokája A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2000, Bíró Family. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
2 db Madách Imrével és Az ember tragédiájával kapcsolatos könyv: Bárdos József: Szabadon bűn és erény közt. Az ember tragédiája értelmezési kísérlete. Bp., 2001, Madách Irodalmi Társaság. 127 p. Kiadói papírkötés. Fekete-fehér képekkel illusztrált. + Leblancné Kelemen Mária (szerk.): Madách Imre-dokumentumok a Nógrád megyei Levéltárban. Salgótarján, 1984, Nógrád Megyei Levéltár. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés
1
25464.

2 db Madách Imrével és Az ember tragédiájával kapcsolatos könyv: Bárdos József: Szabadon bűn és erény közt. Az ember tragédiája értelmezési kísérlete. Bp., 2001, Madách Irodalmi Társaság. 127 p. Kiadói papírkötés. Fekete-fehér képekkel illusztrált. + Leblancné Kelemen Mária (szerk.): Madách Imre-dokumentumok a Nógrád megyei Levéltárban. Salgótarján, 1984, Nógrád Megyei Levéltár. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Ámon Ágnes: Örök hívás. Versek. (Dedikált!) Bp., 1943, szerzői kiadás (Ráth Tivadar-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, hiányzó elülső borítóval. A szerző által dedikált példány.
1
25465.

Ámon Ágnes: Örök hívás. Versek. (Dedikált!) Bp., 1943, szerzői kiadás (Ráth Tivadar-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, hiányzó elülső borítóval. A szerző által dedikált példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Lőrinczy György: Aranykarikák. Elbeszélések a serdültebb ifjúság számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Singer és Wolfner, (Gelléri és Székely-ny.), 143+1 p. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
25466.

Lőrinczy György: Aranykarikák. Elbeszélések a serdültebb ifjúság számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Singer és Wolfner, (Gelléri és Székely-ny.), 143+1 p. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Kertész Erzsébet: Szonja. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1939], Hungária Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas állapotban.
1
25467.

Kertész Erzsébet: Szonja. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1939], Hungária Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Móra Ferenc: Aranykoporsó. (Bp., 1942), Révai, 3 sztl. lev.+ 345+(3) p. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
1
25468.

Móra Ferenc: Aranykoporsó. (Bp., 1942), Révai, 3 sztl. lev.+ 345+(3) p. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
4 db könyv - Kellér Dezső: Kedves Közönség; Révész Gy. István: Fél hanggal feljebb; Ignácz Rózsa: Mámoros malom; Oravecz Paula: Idegen föld. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
1
25469.

4 db könyv - Kellér Dezső: Kedves Közönség; Révész Gy. István: Fél hanggal feljebb; Ignácz Rózsa: Mámoros malom; Oravecz Paula: Idegen föld. Kötetenként változó kötésben és állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Müller Ferenc: Égi sorompó. Belügyminisztérium Kiskönyvtára 7. szám. Bp., 1962, BM. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
25470.

Müller Ferenc: Égi sorompó. Belügyminisztérium Kiskönyvtára 7. szám. Bp., 1962, BM. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Országos Idegenforgalmi Tanács Központi Idegenvezető tanfolyamának 4 kiadványa: Bíró Károly - Papp György: Magyar konyha, magyar bor ismerete, Héjjné Détári Angéla: Magyar iparművészet története, Hofer Tamás: Tájékoztató a magyar népművészetről, Várnai Péter: Mai magyar zene. Mai magyar zenei élet. Bp., 1971., Országos Idegenforgalmi Tanács. Kiadói papírkötés
1
25471.

Országos Idegenforgalmi Tanács Központi Idegenvezető tanfolyamának 4 kiadványa: Bíró Károly - Papp György: Magyar konyha, magyar bor ismerete, Héjjné Détári Angéla: Magyar iparművészet története, Hofer Tamás: Tájékoztató a magyar népművészetről, Várnai Péter: Mai magyar zene. Mai magyar zenei élet. Bp., 1971., Országos Idegenforgalmi Tanács. Kiadói papírkötés

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Schalom Asch: Dalol a völgy. Horváth Zoltán fordítása. Bp, é.n., Tábor. Kopott és foltos félvászon kötésben. Meglazult kötéssel.
1
25472.

Schalom Asch: Dalol a völgy. Horváth Zoltán fordítása. Bp, é.n., Tábor. Kopott és foltos félvászon kötésben. Meglazult kötéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Kárpáti Aurél: Babits Mihály életműve. Bp., 1941, Athenaeum, 1 t. + 72 p. Kiadói papírkötés, enyhén sérült borítóval.
1
25473.

Kárpáti Aurél: Babits Mihály életműve. Bp., 1941, Athenaeum, 1 t. + 72 p. Kiadói papírkötés, enyhén sérült borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment