Number of items: 769

Rakovszky, Zsuzsa: Familienroman. Gedichte. Aus dem Ungarischen und mit einem Nachwort von Zsuzsanna Gahse. ALÁÍRT! Válogatott versek magyarul és németül. Wien, 2002. 176. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
25222.

Rakovszky, Zsuzsa: Familienroman. Gedichte. Aus dem Ungarischen und mit einem Nachwort von Zsuzsanna Gahse. ALÁÍRT! Válogatott versek magyarul és németül. Wien, 2002. 176. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Megjelent 500 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kemény Katalin: Sztélé nagyanyámnak. A sötétség leányának, ölében a világító tojásokkal. Szentendre, [2002], Editio M, 373 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
25223.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szíki Károly : Nyakamon kötél - - Impressziók - 50 év a pokolban és a csillagok között/25 év Thália szekerén Eger, 2004. Dedikált. 287p.
25224.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Márai Sándor: Napnyugati őrjárat. Egy utazás regénye. Bp., 1936,Révai, 4+226+2 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
25225.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lipcsey Emőke: Ördöghinta. DEDIKÁLT! Kortárs Próza. Bp., 2009, Kortárs, 249+3 p. Kiadói papírkötés.
25226.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Scott, Walter: Ivanhoe. Roman von - -. Deutsch von Otto Randolf. Leipzig,én.,Philipp Reclam, 453+3 p. Német nyelven. Szecessziós, virágmintás átkötött, könyvkötői egészvászon-kötésben, javított címlappal.
25227.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fekete István: Bogáncs. Bp., Móra. Második kiadás. Ex librisszel. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
25228.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Flammarion, Camille: Uránia. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1896, Minta-Antiquarium és Könyvkereskedés, 181+(3) p. Korabeli félvászon kötésben
25229.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vajdafy Ernő. Tövisek. Bp., 1980. Szerzői. 156p. Kiadói, igényesen javított vászon kötésben, kopott aranyozással, aranyozott lapélekkel
25230.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Nagy Zoltán Mihály: A sátán fattya. Bp., 2000, Magyar Napló. Kiadói papírkötés, papír védőborítóban.
25231.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Székely népballadák. A balladákat összeválogatta és magyarázta Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette Buday György. 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
25232.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Új guzsalyam mellett. Bev., jegyz.: Kallós Zoltán. Bukarest, 1973, Kriterion. Melléklet nélkül. Vászonkötésben, papír védőborítóval + Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Reich Károly (1922-1988) könyvillusztrációiról ismert grafikusművész grafikáival illusztrált verses kötet.
25233.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events