https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 769

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Franklin Benjámin önéletrajza. Ford.: Pruzsinszky Pál. Bp., 1921, Franklin, 1 t.+123 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
1
25342.

Franklin Benjámin önéletrajza. Ford.: Pruzsinszky Pál. Bp., 1921, Franklin, 1 t.+123 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Wilhelm Binder: Novus Thesaurus Adagiorum Latinorum. Lateinischer Sprichwörterschatz. Stuttgart, 1866, Eduard Fischhaber, XIV+2+403 p. Zweite Ausgabe. Német és latin nyelven. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
25343.

Wilhelm Binder: Novus Thesaurus Adagiorum Latinorum. Lateinischer Sprichwörterschatz. Stuttgart, 1866, Eduard Fischhaber, XIV+2+403 p. Zweite Ausgabe. Német és latin nyelven. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gábor Andor: Dollár-papa. A pénz komédiája 4 felvonásban. A borító rajza Végh Gusztáv (1889-1973) munkája. Bp.,1917.),Dick Manó, 155+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és borítóval, a címlap és az első 5 lap felső részén sérüléssel, foltos lapokkal, kissé sérült kötéssel, rossz állapotban.
1
25344.

Gábor Andor: Dollár-papa. A pénz komédiája 4 felvonásban. A borító rajza Végh Gusztáv (1889-1973) munkája. Bp.,1917.),Dick Manó, 155+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és borítóval, a címlap és az első 5 lap felső részén sérüléssel, foltos lapokkal, kissé sérült kötéssel, rossz állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Nagy Méda: A kis lakatosinas. A borító Toncz Tibor munkája. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 49 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen apró sérüléssel.
1
25345.

Nagy Méda: A kis lakatosinas. A borító Toncz Tibor munkája. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 49 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen apró sérüléssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Földes Imre: A király arája. Verses vígjáték 3 felvonásban. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 196 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével, laza fűzéssel, bélyegzésekkel.
1
25346.

Földes Imre: A király arája. Verses vígjáték 3 felvonásban. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 196 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével, laza fűzéssel, bélyegzésekkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kvassayné Kun Melanie: Sötét pontok. Regény. Bp.,1883,Aigner Lajos, 178 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos, kissé sérült borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, szétvált kötéssel.
1
25347.

Kvassayné Kun Melanie: Sötét pontok. Regény. Bp.,1883,Aigner Lajos, 178 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos, kissé sérült borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, szétvált kötéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Richard Bandler: Elmés változások. Szerk.: Connirae Andreas és Steve Andreas. Ford.: Murányi Péter. Szentendre, 2000, Új Paradigma, 227 p. 3., kiadás. Kiadói papírkötés.
1
25348.

Richard Bandler: Elmés változások. Szerk.: Connirae Andreas és Steve Andreas. Ford.: Murányi Péter. Szentendre, 2000, Új Paradigma, 227 p. 3., kiadás. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hamvas, Béla: La Philosophie du Vin. Ford.: Gábor Kardos. München, 1999, Edition Marika Marghescu, 109+1 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
1
25349.

Hamvas, Béla: La Philosophie du Vin. Ford.: Gábor Kardos. München, 1999, Edition Marika Marghescu, 109+1 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bartalis János: Világ térein gázolok. Versek. Bp., 1937, Dante. Kiadói papírkötés, néhol foltos lapok, kissé széteső állapotban.
1
25350.

Bartalis János: Világ térein gázolok. Versek. Bp., 1937, Dante. Kiadói papírkötés, néhol foltos lapok, kissé széteső állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2 db - Oláh Gábor válogatott költeményei. Debrecen, 1957, Alföldi Magvető. + Gulyás Pál: Az Alföld csendjében. Bp., 1942, Magyar Élet. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
1
25351.

2 db - Oláh Gábor válogatott költeményei. Debrecen, 1957, Alföldi Magvető. + Gulyás Pál: Az Alföld csendjében. Bp., 1942, Magyar Élet. Félvászon kötés, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gerő János: Tankok és királyok. Három kisregény. ALÁÍRT. Bp., 1985., Népszava. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
25352.

Gerő János: Tankok és királyok. Három kisregény. ALÁÍRT. Bp., 1985., Népszava. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Flammarion, Camille: Stella. Bp., Légrády Testvérek. 414p. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
25353.

Flammarion, Camille: Stella. Bp., Légrády Testvérek. 414p. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February


End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment