Books: Other rarities Number of items: 769
3393773
25342
524
Franklin Benjámin önéletrajza. Ford.: Pruzsinszky Pál. Bp., 1921, Franklin, 1 t.+123 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3404209
25343
524
Wilhelm Binder: Novus Thesaurus Adagiorum Latinorum. Lateinischer Sprichwörterschatz. Stuttgart, 1866, Eduard Fischhaber, XIV+2+403 p. Zweite Ausgabe. Német és latin nyelven. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3408990
25344
524
Gábor Andor: Dollár-papa. A pénz komédiája 4 felvonásban. A borító rajza Végh Gusztáv (1889-1973) munkája. Bp.,1917.),Dick Manó, 155+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és borítóval, a címlap és az első 5 lap felső részén sérüléssel, foltos lapokkal, kissé sérült kötéssel, rossz állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3409018
25345
524
Nagy Méda: A kis lakatosinas. A borító Toncz Tibor munkája. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 49 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen apró sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3409206
25346
524
Földes Imre: A király arája. Verses vígjáték 3 felvonásban. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 196 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével, laza fűzéssel, bélyegzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3409219
25347
524
Kvassayné Kun Melanie: Sötét pontok. Regény. Bp.,1883,Aigner Lajos, 178 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos, kissé sérült borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, szétvált kötéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3410588
25348
524
Richard Bandler: Elmés változások. Szerk.: Connirae Andreas és Steve Andreas. Ford.: Murányi Péter. Szentendre, 2000, Új Paradigma, 227 p. 3., kiadás. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3410593
25349
524
Hamvas, Béla: La Philosophie du Vin. Ford.: Gábor Kardos. München, 1999, Edition Marika Marghescu, 109+1 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3422098
25350
524
Bartalis János: Világ térein gázolok. Versek. Bp., 1937, Dante. Kiadói papírkötés, néhol foltos lapok, kissé széteső állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3436260
25351
524
2 db - Oláh Gábor válogatott költeményei. Debrecen, 1957, Alföldi Magvető. + Gulyás Pál: Az Alföld csendjében. Bp., 1942, Magyar Élet. Félvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3439712
25352
524
Gerő János: Tankok és királyok. Három kisregény. ALÁÍRT. Bp., 1985., Népszava. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3441085
25353
524
Flammarion, Camille: Stella. Bp., Légrády Testvérek. 414p. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house