Number of items: 769

25426.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Szélpál Árpád: Keréknyom. Párizs, 1979., Magyar Műhely, 148+4 p. Első kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
25427.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Bisztray Gyula: Író és nemzet. Bp., 1943., Révai. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.
25428.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
25429.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Vörösváry László: Forgácsok. DEDIKÁLT! Bp., 1975, Szerzői. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
25430.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
2 db különnyomat: Szabó Miklós: Berzsenyi Dániel, a mezei szorgalom némely akadályairól. Különlenyomat a Magyar Mezőgazdasági Múzeum Közleményei 1964-ből. Bp., (1964), Magyar Mezőgazdasági Múzeum, 1 sztl. lev.+ 221-240 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült. + Balassa Iván: Jankó János, az etnográfus. Különlenyomat az Ethnographia 1968. évi 3. számából. Bp., 1968, (Akadémiai Nyomda), (1) p.+ 318-330 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
25431.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel és ellátta: - -. Bp., 1929, Sárkány-ny. Kiadói papírkötés, sérült, részben szétvált gerinccel. Felvágatlan lapokkal.
25432.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
25433.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Salamon Ödön: Gondolatok és ötletek. Bródy Sándor előszavával. Bp., [1904], Emlékbizottság (ifj. Keller Ernő-ny.), 1 t.+ 145 p. Félvászon-kötésben.
25434.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
25435.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, kis kopással. 306p.
25436.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
25437.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events