Number of items: 769

Látos Sándor: Nádtetők alatt. A szerző által ALÁÍRT példány. Bp., 1935., Magyar Gondolatok, 75+5 p. 2. kiadás! Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
24910.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Az Erdélyi Szépmíves Céh 4 kötete: Tamási Áron: Ábel a rengetegben.; Kós Károly: Varjunemzetség.; Tamási Áron: Szülőföldem.; Gróf Bánffy Miklós: Darabokra szaggattatol. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, vegyes állapotban.
24911.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Valér Erik: A mai szinpad problémái, Különlenyomat a Független Szemle 1934. évi 5-6-7. számaiból. n.h. 1934. Magánkiadás
24912.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sárospataki népszerű naptár 1859-dik évre. A címlapon 3 kr okmánybélyeggel és bélyegzéssel. Szerk.: Antalfi János. Sárospatak, (1858), Jäger Károly, 28-96 p.+ 7 (jegyzetlapok, egyen autográf bejegyzések) sztl. lev. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, foltos, és részben gyűrött lapokkal, a hátsó borítón hiánnyal.
24913.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Király István: Irodalom és társadalom. Tanulmányok, cikkek, interjúk, kritikák. 1946-1975. A szerző, Király István (1921-1989) irodalomtörténész, Ady Endre-szakértő, országgyűlési képviselő, az MTA tagja által Grubics István (1926-) kommunista politikus, XI. kerületi tanácselnök részére dedikált példány! Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó, 682+[2] p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24914.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Boross József - Szűts László: Megszólal az alvilág... A mai magyar argó kisszótára. Bp., 1990, Idegenforgalmi Propaganda- és Kiadóvállalat, 48 p. Kiadói tűzött papírkötés.
24915.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vasárnapi Könyv ismeretterjesztő folyóirat 1939. I. félév. (XXIX. évf. 1-26. sz.) Kiadja az Országos Közművelődési Tanács. Bp., Athenaeum-ny., IV+412 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.
24916.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Teleki Mihály levelezése. Szerk.: Gergely Sámuel. A római szent birodalmi gróf Széki Teleki család oklevéltára III. köt. (1664-1666). Bp., 1907, Magyar Történelmi társulat, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.
24917.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Illyés Gyula: Szülőföldem. Vál., szerk., az előszót írta: Vadas Ferenc. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1984, Dr. Vadas Ferenc (Szekszárdi Nyomda). Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással. Számozott (83./200).
24918.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Péczely Attila. Beszélgetések a Népzenéről. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással, volt könyvtári könyv.
24919.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Anatole France: Jocaste. (Regény.) Fordította: Kelemen Viktor. Tevan könyvtár 122-25. Békéscsaba, 1917, Tevan, 101 p. Kiadói kissé szakadozott papírkötés.
24920.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Anatole France: Boldizsár. (Novellák.) Fordította: Turnowszky Sándor. Békéscsaba, 1918, Tevan. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
24921.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF