Number of items: 769

Trembácz Éva Zsuzsanna: Túró Rudi pálcikával. DEDIKÁLT! Bp., 2015, Syllabux. Kiadói papírkötés.
24790.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Wodianer-Nemessuri László: Kései virradat. 1570-1579. DEDIKÁLT! Hitel Könyvműhely. [Bp.], 2015, Nemzeti Kultúráért Alapítvány, 865 p. Kiadói kartonált papírkötés.
24791.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Szabó Magda: Megmaradt Szobotkának. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) Kossuth- és kétszeres József Attila-díjas író, költő, műfordító, által ALÁÍRT példány. 1. kiadás. Bp.,1983,Magvető, 475 p. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban;
24792.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Slawomir Mrozek: Drámák. A szerző, Slawomir Mrozek (1930-2013) lengyel drámaíró, író által ALÁÍRT példány! Vál. és szerk.: Pálfalvi Lajos. Fordították: Balogh Géza, Gimes Romána et alii. Bp., 2000,Európa, 663+3 p. Kiadói papírkötés.
24793.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Szabó Magda: Disznótor. Regény. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) író, költő által ALÁÍRT példány. Bp., 1960., Szépirodalmi, 258+1 p. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
24794.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Lisznyai Kálmán: Uj palócdalok. Pest, 1859, Lampel Róbert, XV+[1]+292 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, foltos lapokkal.
24795.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Herczeg Ferenc: Pro Libertate! I-II. köt. Bp.,1936.,Singer és Wolfner, 340 p.; 287 p. Számozott, 365. számú, a szerző, Herczeg Ferenc (1863-1954) író által ALÁÍRT példány!  Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, az 1. kötet papírborítója szakadozott.
24796.

Herczeg Ferenc: Pro Libertate! I-II. köt. Bp.,1936.,Singer és Wolfner, 340 p.; 287 p. Számozott, 365. számú, a szerző, Herczeg Ferenc (1863-1954) író által ALÁÍRT példány!
Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, az 1. kötet papírborítója szakadozott.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Modern Könyvtár kolligátum, 6 mű egy kötetben: Balázs Béla: Történet a Lógody-utcáról, a tavaszról, a halálról és a messzeségről.; Kanizsai Ferenc: Bűntársak.; Csáth Géza: Schmith mézeskalácsos.; Lőrinczy György: Dejanira és más novellák.; Méray-Horváth Károly: Ritta meséi.; Nagy Lajos: Az asszony, a szeretője meg a férje. Bp., é.n., Athenaeum. Félvászon-kötésben, Szopos Sándor (1881-1954) által tervezett ex libris-szel (Grandpierre Emil könyve).
24797.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Modern Könyvtár kolligátum, 5 mű egy kötetben: Kassák Lajos: Egy szegény lélek megdicsőülése és még 7 novella.; Berkes Imre: Bülbül hadnagy. Néhány drága nap Galiciából.; Szomory Emil: Havasi gyopár és egyéb levelek az olasz hadiszintérről.; Pilisi Lajos: A kárpáti harcokból.; Dobos István: Repülőgéppel a fronton. Egy hadipilóta feljegyzései. Bp., é.n., Athenaeum. Félvászon-kötésben, Szopos Sándor (1881-1954) által tervezett ex libris-szel (Grandpierre Emil könyve).
24798.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Farkas István: Hét tenger csavargója. DEDIKÁLT! Bp., 1941, Széchenyi Irodalmi és Művészeti Rt. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
24799.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
W. S. Maugham: Egy levél megrezdül. Bp., 1921, Pantheon. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
24800.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Pulszky Ferenc: Jellemrajzok. Eötvös , Széchenyi, Deák, Dessewffy Aurél. + Uti-vázlatok. Visszaemlékezések. [Egybekötve.] Bp., [1888], Aigner Lajos, 132 p.; 239 p. Félvászon-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel.
24801.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events