Books: Other rarities Number of items: 769
3518744
24886
524
Verne Gyula: A gőzház. Ford.: Szász Károly. Bp., [1930], Franklin-Társulat, 356 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3519042
24887
524
Ignácz Rózsa: Rézpénz. A szerző, Ignácz Rózsa (1909-1979) színésznő, író, műfordító által aláírt példány! Bp., 1938, Dante, [2]+453+[1] p. Átkötött egészvászon-kötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3519124
24888
524
Kolligátum az Olcsó Könyvtár füzetekből, 2 kötet: Berzsenyi Dániel versei. A költő életrajzával Toldy Ferencztől. 7. kiadás. Hozzákötve: Szigeti veszedelem. 9. kiadás. Bp., 1901-1905, Franklin, 268+4;+302 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés.; Fenini Caesar: Az olasz irodalom rövid története. Ford.: Zigány Árpád. Hozzákötve: A latin irodalom története. Összeáll.: Occioni Onorato. Ford.: Kiss Ernő. Bp., 1894-1899,Franklin, 171+1;+412+4 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés.; {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3520648
24889
524
Meyer Konrád Ferdinánd válogatott költeményei. Fordította: Szigethy Lajos. Fordító által dedikált! Bp., 1925, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3520685
24890
524
Hámor Vilmos: Mosolyszüret java - borsa. Mazsolázás az eddigi öt porcióból. + Ráadásdózis. DEDIKÁLT! 2017, Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3521003
24891
524
Brankovics György (szerk.): Arany kincstár. Legújabb nélkülözhetetlen tanácsadó minden család és háztartás számára. Bp., 1919, Franklin-Társulat, 159+[1] p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3521036
24892
524
Benczés Tibor: Üzen a múlt. Mesék, legendák. Számozott (45./100), a szerző által aláírt példány! [Bp., 1942, Faragó Imre-ny.], 206 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, hiányzó címlappal, egy kijáró lappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3521498
24893
524
Fukuyama, Francis: Poszthumán jövendőnk. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3519925
24894
524
2200
Tomcsányi Lajos: A tánc. Erkölcstani értekezés. Bp., 1914, Apostol-ny., 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, néhány foltos oldallal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3513846
24895
524
Ryo Kan: 44 haiku. Terebess, Budapest, 1999. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514034
24896
524
Marconnay Tibor: Az idők kertje. Bp., 1938, Kivonulás. DEDIKÁLT Passuth Lászlónak! Egészvászon kötésben, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514308
24897
524
Kováts Zsolt: Kutyaiskola. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house