Number of items: 769

Kiss Áron (szerk.): Magyar gyermekjáték-gyűjtemény. Bp., 1891, Hornyánszky Viktor, XVI p.+ 15-518 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, kijáró elülső szennylappal és címlappal, tulajdonosi névbejegyzésekkel, az 1-14. oldalak hiányoznak.
24850.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kozán Imre: Fekete Ugar. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói papírkötés
24851.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ferdinánd Zoltán, Nagy M. Hedvig: Feles. Bp., 2018, BadaDada Alapítvány. MIndkét szerző által aláírt példány. Kiadói papírborító
24852.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Magyar dalfüzér. A legkedveltebb és legujabb népdalokból. Összeáll.: Purcsi J. Pepi, zenetanító. B[ékés]csaba, 1883, Povázsay Testvérek, VIII+1+214 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, hiányzó szennylapokkal.
24853.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Mérő László: Emberi matek. Ötperces írások. 2016, Tericum. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24854.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Platonov, Andrej: Dzsan. 2004, Nagyvilág. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24855.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tolsztoj, Lev: Háború és béke. Bp., 1974, Európa. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24856.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Roberts, Monty: Az igazi suttogó. Bp., 2000, Orion Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24857.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Anakreón: Anakreóni versek. Anakreóni dalok, töredékek. Fordította Devecseri Gábor. Illusztrálta Szász Endre. Bp., 1962. Magyar Helikon. Megjelent 6700 példányban. Ebből 1300 példány félbőr kötésben, számozva. Ez a könyv a 278. számú példány. Aranyozott kiadói félbőr kötésben, a kötéstáblák kissé elszíneződtek
24858.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Petőfi. [Bp.], 2007,P&amp;V Tanácsadó Kft, 2+303+1 p. Számozott (007./100), a kiadók által ALÁÍRT példány! Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, jó állapotban.
24859.

Petőfi. [Bp.], 2007,P&V Tanácsadó Kft, 2+303+1 p. Számozott (007./100), a kiadók által ALÁÍRT példány! Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, jó állapotban.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Palasovszky Béla: Őszi harmat után. Versek. DEDIKÁLT! Mindszent, 1926, Horváth Antal, 63 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, bekötött eredeti de foltos illusztrált papírborítóval.
24860.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jókai Anna 2 műve, mind a kettő a szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által DEDIKÁLT példány.   Breviárium. Vál. és szerk.: Tenke Sándor. Bp., 2005, Széphalom Könyvműhely. Első kiadás. 227+3 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.;  Jókai Anna: Ne féljetek. Bp.,1998,Széphalom, 342+2 p. Kiadói kartonált papírkötés.
24861.

Jókai Anna 2 műve, mind a kettő a szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által DEDIKÁLT példány.

Breviárium. Vál. és szerk.: Tenke Sándor. Bp., 2005, Széphalom Könyvműhely. Első kiadás. 227+3 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.;

Jókai Anna: Ne féljetek. Bp.,1998,Széphalom, 342+2 p. Kiadói kartonált papírkötés.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF