Available for bidding
25146.
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
2 600 HUF
Peterdi Sándor: Hópelyhek. Bp., 1898, Vass József.
Peterdi Sándor (Popper Simon, 1868-1945): Ãró, újságÃró, posta- és távÃrófÅ‘tiszt. Postai munkája mellett jelentkezett Ãrásaival, műveivel. ?Már húszéves korában a posta szolgálatába lépett, 1913-ban posta- és távÃrófelügyelÅ‘vé, 1918-ban posta- és távÃró-fÅ‘felügyelÅ‘vé nevezték ki. 1891-tÅ‘l rendes munkatársa több fÅ‘városi napilapnak, melyekbe társadalmi cikkeken és tárcákon kÃvül szÃni- és könyvbÃrálatokat Ãr. A Hópelyhek novelláskötet az elsÅ‘ kiadott könyve."
Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik, kopottas állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |