https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 331
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1323392
13789
269
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Csapói-Réz Margit: Házassági problémák. Bp., é.n., Fővárosi Nyomda Rt. 173 p. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1323362
13790
269
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pásztor Árpád: Únt élet rabszolgáinak. Versek. Bp., 1928, Athenaeum. 73 p. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1324424
13791
269
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. - Ady Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., 1927, Genius. 255 p. Korabeli félvászonkötésben.
Starting price:
1 800 HUF
1230523
13792
269
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Egri Viktor: Égő föld. Bp., 1937, Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A címlapon lévő dedikáció szövegét levakarták, csak a szerző neve olvasható.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1223749
13793
269
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Romain Rolland: Robespierre. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított bőrkötésben, számozott (324.) bibliofil példány. Hiányos kiadói védőtokban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1111150
13794
269
0
6000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1021401
13795
269
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1259812
13796
269
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Második kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. 318 p. Korabeli papírkötésben, felvágatlan példány.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1075468
13797
269
0
9000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül hibátlan, kötésében kissé piszkos de nem sérült állapotban
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
1138764
13798
269
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Farrére, Claude: Az igazság kútja. Fordította Havas József. Bp., é.n., Wodianer. Kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
1138955
13799
269
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nyírő József: Kopjafák. Bp., 1934, Révai. Kopottas kiadói félhalina kötésben. 1246173
13800
269
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Erdős Renée: Lavinia Tarsin házassága I-II. Bp., 1927, Révai. Korabeli egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt első kiadás!
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment